3 izbový byt | Jelenecká | 112 m²
Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne komfort bytu, ale pocit domova ako v rodinnom dome? Táto pon
1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Záhrada | 675 m²
V zastúpení vlastníkov, EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj krásny pozemok o výmere 675m2 (š18x38),
49 €/m2 49 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,014 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1014 m², situovaný priamo v centre vyhľadávanej obc
Cena dohodou
Obchodné priestory | Hlavné námestie | 220 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekné komerčné priestory na 1.poschodí historickej budovy priamo na Hl
600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 200 m²
Ponúkame Vám do prenájmu priestory, ktoré boli vytvorené pre medicinsko-kozmetickú firmu. Práve
2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Gorkého | 68 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný komerčný priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkovis
390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 160 m²
HĽADÁTE PRIESTOR, KTORÝ DÁ TVAR VAŠEJ VÍZII? MIESTO, KDE MÔŽE VZNIKNÚŤ VÁŠ VLASTNÝ KONCEPT KRÁS
1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Trhová Hradská | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zaujímavý rodinný domček v obci Trhová Hradská . Nachádza sa na rovinat
124,000 € 517 €/m²
Obchodné priestory | Námestie Štefana Moyzesa | 90 m²
MÁTE ZAUJÍMAVÝ PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD ALE NEMÁTE POTREBNÝ PRIESTOR, KDE BY STE HO REALIZOVALI? DO
300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v
100 €/m2 100 €/m2
Rekreačný pozemok | Bratislavská Cesta | 3,700 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. dáva Vám do pozornosti vynikajúcu ponuku. V meste Ser
154,500 € 42 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kremnické Bane | 216 m²
PRINÁŠAME VÁM JEDINEČNÚ A POSLEDNÚ MOŽNOSŤ STAŤ SA MAJITEĽOM PÔVODNEJ BANÍCKEJ DREVENICE V KREM
43,000 € 199 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 38 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v centre mesta Galanta. Nachádza sa v tichej lokalit
115,000 € 3026 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Robotnícka | 12 m²
Dobré reality ponúkajú na predaj slnečnú záhradu s chatkou v záhradkárskej časti Levíc, za nadj
52,000 € 4333 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 61 m²
Dobré reality Vám ponúkajú na predaj chatu v krásnej lokalite Liptovský Hrádok, ktorá ponúka i
63,000 € 1033 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 176 m²
Ponúkame Vám na predaj projekt novostavby, ktorý zahŕňa súbor 6 murovaných poschodových chati
830,000 € 4716 €/m²
4 izbový byt | M. R. Štefánika 1019/69 | 120 m²
Ponúkame na prenájom zariadený veľký štvorizbový byt v Nových Zámkoch na M.R.Štefánika 120m².
850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kasárenská | 84 m²
Dobré Reality ponúkajú na prenájom nezariadený trojizbový byt na Kasárenskej v Nových Zámkoch.
679 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Sitnianska | 45.24 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 337 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj podnikateľské priestory v obci Váhov
215,534 € 640 €/m²
Garsónka | Nám. L. Svobodu | 21.3 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk
420 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Janka Kráľa | 18.74 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná, po
232.5 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 87.17 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, ponúka na prenájom obchodné priestory na ulici A
1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 125 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do
78,000 € 624 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.