851236 (JuloN6Czxl3) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Exkluzívne, pozemok pri Váhu s malou chalúpkou, murovanou pecou a pivn

Neded • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

29,900 € 54 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
550 m²
Info
Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa majiteľom tohto výnimočného pozemku, ktorý poskytuje ideálne podmienky pre štýlové bývanie. Nájdete tu pokoj v lone prírody pri rieke Váh. Na pozemku sa nachádza útulná chalúpka, kde môžete tráviť dlhé letné chvíle. Dominantu tohto pozemku tvorí priestranná pivnička a krásna, funkčná murovaná pec! Na pozemku aj vo vnútri chalúpky je zavedená pitná voda. Pozemok je oplotený a stále udržiavaný.
Užite si tak záhradné posedenia a grilovačky s priateľmi počas celého roka.
Uniknite ruchu veľkomiest na toto krásne a výnimočné miestečko, kde si môžete vybudovať svoje kráľovstvo s vlastným bazénom, jazierkom, prípadne i altánkom.
Presvedčte sa na vlastné oči o jedinečnosti tejto ponuky a neváhajte ma kontaktovať!

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Rovinatý

Plocha pozemku:
550 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Slavomíra Sallai Liptáková

DOBRÉ REALITY s. r. o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426 • 97101, Prievidza
Celá ponuka spoločnosti

29,900 € 54 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Slavomíra Sallai Liptáková

DOBRÉ REALITY s. r. o.