Obchodné priestory | Ružinovská | 170 m²
Na predaj nebytový priestor /170 m2/ nachádzajúci sa čiastočne na 1. PP v bytovom dome v mestsk
340,000 € 2000 €/m²
Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 2,000 m²
Na predaj zateplená, oblúková, dvojposchodová skladová hala nachádzajúca sa v skladovom areály
Cena dohodou
Komerčná zóna | 5,443 m²
Na predaj pozemky v zastavanom území mesta Vysoké Tatry o celkovej rozlohe areálu 5 443 m2. Poz
659,000 € 121 €/m²
Administratívny objekt | Pribinova | 526 m²
Spoločnost AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom reprezentatívne a moderné kancelárske priestory
12,000 €/m2/mesiac 23 €/m2/mesiac
Objekt pre obchod | 500 m²
Na prenájom čiastočne zariadený obchodno – skladový objekt v uzavretom areály na okraji DNV s v
3,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Železničná | 2,855 m²
Na predaj výrobno - skladový areál pozostávajúci z exteriérovej vybetónovanej manipulačnej ploc
Cena dohodou
Skladový objekt | Horný dvor | 285 m²
Na prenájom zateplená skladová hala /285 m2/ v uzavretom skladovom areály na okraji obce Bernol
1,225.5 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Budatinská | 188.88 m²
[b]Na predaj obchodné /administratívne/ priestory v novostavbe polyfunkčného objektu v Petržalk
362,649.6 € 1920 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Petržalská | 961 m²
[b]Na predaj rovinatý pozemok v katastri mestskej časti Čuňovo – výhodná investícia.[/b] Pozem
170 €/m2 170 €/m2
1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²
Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer
185,000 € 4401 €/m²
4 izbový byt | Gorkého | 210 m²
Na predaj, unikátny, inteligentný skvost v srdci Starého Mesta s úctyhodnou výmerou 210 m2 a na
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomášikova 50 | 56.04 m²
Na prenájom, priestranný 2 –izbový byt s úžasným výhľadom vo vyhľadávanej, tradičnej, novostavb
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Štefánikova | 3,013 m²
Vitajte v Piešťanoch, meste známom svojimi termálnymi prameňmi a vysokým štandardom života. Spo
Cena dohodou
2 izbový byt | Floriánska | 39.8 m²
Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom štýlový 1,5-izbový byt v prestížnom projekte Vy
1,200 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Garáž | Pribinova 32E | 11 m²
Na prenájom, pohodlné garážove parkovacie miesto, v ikonickej stavbe EUROVEA 2 - RIVERSIDE. Pr
200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Agátová | 42.04 m²
Aké je to pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán - kancelárie
199,990 € 4757 €/m²
2 izbový byt | Gaštanová | 52 m²
AVENUE RE / by team LEXXUS vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-iz
1,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Budatinská | 119.17 m²
[b]Na predaj administratívne /nebytové, obchodné/ priestory v novostavbe polyfunkčného objektu
228,806.4 € 1920 €/m²
Administratívny objekt | Michalská | 175.58 m²
[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom nové moderné kancelárie na výbornej adrese v
1,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Jasovská | 115 m²
Na prenájom kompletne zrekonštruovaný obchodný, alebo kancelársky priestor /115 m2/ nachádzajúc
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Objekt pre obchod | Tupého | 149 m²
[b]Na predaj nebytový komerčný priestor nachádzajúci sa na Tupého ulici v mestskej časti Nové M
403,137 € 2706 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²
SPOLOČNOSŤ AVENUE RE (by TEAM LEXXUS) PONÚKA NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK V PRESTÍŽNEJ A VYHĽ
430,000 € 586 €/m²
Administratívny objekt | Röntgenova | 129 m²
Budova AC v Bratislave je administratívne centrum s modernými technickými parametrami a vysokým
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²
Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha
200,000 € 4757 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.