Snívate o mestskom bývaní ,využite príležitosť skvelého tehlového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Česká | 59.7 m²

Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4186 €/m²

REZERVOVANÝ NÁDHERNÝ 2,5 - IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

REZERVOVANÝ Moderný 2,5-izbový byt pri Štrkovci – komplet rekonštrukcia, skvelá lokalita Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 2 izbový byt Jurigovo nám. Bratislava IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²

Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Kúpa bytu Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Real - H,s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nová osada | 120 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

168,000 € 1400 €/m²

Predaj garáž Čmelíkova ulica Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž Čmelíkova ulica, BA II Ružinov, garáž je v osobnom vlastníctve, pozemo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelárske priestory 80 m2 (3. posch.) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná 65 | 80 m²

Na PRENÁJOM ponúkame nebytové priestory (NPr. "P") v centre mesta Banská Bystrica, na Hornej 65

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 4kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 81.51 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

446,736 € 5481 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM Obchodný priestor 54m2 na Námestí Ľ. Štúra

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Banská Bystrica, ul. Námestie Ľudovíta Štúra 28 | 54 m²

Ponúkame na prenájom pekné obchodné priestory na prízemí menšieho obchodného centra, ktoré sa n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na PRENÁJOM obchodné priestory 112 m2 na prízemí (1.NP) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná 65 | 112 m²

Reality Market ponúka NA PRENÁJOM priestory sa nachádzajú na prízemí 3-poschodového novo zreko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2791 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt Martin Stará Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | 30 m²

VM REALITY ponúka na prenájom zariadený 1 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AARK: Lukratívny pozemok s rozlohou 6.189 m², Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Komerčná zóna | Johna Dopyeru | 6,189 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Rodinný dom, 5 izb., BA-Devín, úžitková plocha 120 m2, pozemok 384 m2

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Kremeľská | 180 m²

Ponúkame na predaj päťizbový, dvojpodlažný, rodinný dom s podpivničením, so sedlovou strechou,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

450,000 € 2500 €/m²

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM, výmera 795 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 795 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM na RD, v Bratislave, mestská časť

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,800 € 440 €/m²

Predaj stavebného pozemku, výmera 1180 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jána Raka | 1,180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystrica

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

480,000 € 407 €/m²

Pozemok so stavbou RD, výmera 1697 m2, BA – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Tešedíkova | 1,697 m²

Ponúkame na predaj pozemok, v Bratislave – m.č. Záhorská Bystrica, na Tešedíkovej ulici, výmera

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

420,000 € 247 €/m²

Stavebný pozemok, výmera 1339 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Záhorská | 1,339 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, mestská časť Záhorská Bystrica, s výmerou 133

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440 €/m2 440 €/m2

REZERVOVANÉ - Predaj 3-izb. byt, 72 m2, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2360 €/m²

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM, výmera 2100 m2, BA - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 2,100 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

924,000 € 440 €/m²

Skladovacia HALA 1800 m2 (s pozemkom) NA PREDAJ v bývalom areáli TAZ Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²

Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Trnava

770,000 € 428 €/m²

SAMOSTATNÝ BUNGALOV- výborná dispozícia -Prístrešok na 2 autá-súkromie- SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie