Pozemok v obci Lemešany - 311 m2

Reality Lemešany

Orná pôda | Lemešany | 311 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ pozemok – Ornú pôdu v obci Lemešany. Pozemok sa nachádza na

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

15,000 € 48 €/m²

Stavebný pozemok - 2 693 m² - v obci Bunetice

Reality Bunetice

Pozemok pre rodinné domy | Bunetice | 2,693 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočne priestranný pozemok v malebnej obci Bunetice (okre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bunetice

135,000 € 50 €/m²

Stavebné pozemky v obci Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nová Polhora | 453 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Nová Polhora. Obec Nová Polhora

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

80,000 € 177 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-IZBOVÝ BYT s balkónom, Tyršovo nábrežie, Košice – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tyršovo nábrežie 8 | 62 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mimoriadne obľúbenej lokalite Košíc? Ponúkame vám na pre

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderná novostavba Rodinného domu v obci Hidasnémeti za 169.000,-€!

Reality Hidasnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Hidasnémeti | Kassai út.

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestrannú novostavbu Rodinného domu v obci Hidasnémeti v M

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hidasnémeti

169,000 € 724 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok pre občiansku vybavenosť - 1033 m² – v obci Sokoľ

Reality Sokoľ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Kostolianska | 1,033 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívny investičný pozemok v obci Sokoľ (okres Košice-oko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

155,000 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - 2 pozemky - Záhrady v obci Žírovce (1407 m² a 1886 m²)

Reality Herľany

Záhrada | Žírovce 5 | 1,407 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ 2 atraktívne pozemky v obci Herľany – Žírovce, situované v s

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Herľany

35,000 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Beniakovce - IBV Roveň | 929 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE. Pozemok je súčasťou nov

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

185,800 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Novajidrány v Maďarsku

Reality Novajidrány

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Novajidrány | Lenin utca 1

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný, stavebný pozemok v obci Novajidrány v Maďarsku – le

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Novajidrány

55,000 € 10 €/m²

Moderný 2,5-izbový byt s loggiou a klimatizáciou – Trieda SNP, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP 29 | 69 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočne priestranný a slnečný 2,5-izbový byt po kompletnej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,000 € 3464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Lemešany - 478 m²

Reality Lemešany

Orná pôda | Lemešany | 478 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

23,000 € 48 €/m²

Investičný pozemok s Rodinným domom v blízkosti centra Košíc

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Rodinný dom | Prešovská cesta 39 | 336 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ rozsiahly pozemok s rodinným domom, neďaleko centra mesta, n

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Dargovských hrdinov

620,000 € 1845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok určený na IBV v obci Lemešany - 717 m2

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | Lemešany | 717 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ pozemok určený na IBV v obci Lemešany. Pozemok je súčasťou

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

53,000 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOPYT - 2-3 izbový byt, pôvodný/čiastočná rekonštrukcia - KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | všetky | 0 m²

Hľadáme pre Nášho klienta, ktorý disponuje HOTOVOSŤOU ku kúpe 2 -3 izbový byt v Košiciach. -

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Predaj murovaná garáž Čmelíková ulica - Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Impereal ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú garáž na Čmelíkovej ulici - Bratislava Ruži

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,000 € 2263 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre B.B. – ČSA 24

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Československej armády | 19.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v obchodno-administratívnej budove na ulici Českoslo

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

Prenájom komerčných priestorov, Novozámocká, Nitra

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Novozámocká | 802 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom prevádzkovo-administratívny objekt na Novozámocke

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kapitulská | 88.75 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 3-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

844,652 € 9517 €/m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Miletičova | 78.3 m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove. P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.Mráza v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Spevnená plocha NA PRENÁJOM - 1500m2 a 2300m2 alebo 4300 m2

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Zvolenská cesta | 4,300 m²

🏗️ Prenájom oplotenej spevnenej plochy – Banská Bystrica (pri Zvolenskej ceste) REALITY MARKET

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na PRENÁJOM kancelársky priestor 75 m² (1. posch.) v kompletne zrekonštruovanom historickom objekte v centre Banskej Bystrici, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná ulica | 75 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelársky priestor o rozlohe 74,91 m2, ktorý sa nachádza v kompletne zre

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026