PREDAJ 6izb rodinný dom Koliba pri lesoparku s výhľadom Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | - | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri lesop

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68.74 m²

Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Levice

105,000 € 1527 €/m²

Novinka
Novinka

Praktický rodinný dom - Čakajovce - 1208 m2

Reality Čakajovce

Rodinný dom | 140 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj 3 a pol izbový rodinný dom po rekonštrukcii, na krásnom 1

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

218,000 € 1557 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Staré Mesto Expisreal

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Ružinov Expisreal

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Útulný 3 izbový dom s garážou a dielňou - Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Hlavná ulica | 100 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, so samost

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

189,900 € 1899 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii - Oponice

Reality Oponice

Rodinný dom | Oponice | 105 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v malebn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Oponice

209,000 € 1990 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Petržalka Expisreal

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový byt kancelária NIVY Rozadol Ružová dolina EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 5 izbový rodinný dom s garážou na Chrenovej - 6,3 á

Reality Nitra

Rodinný dom | Majakovského | 185 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj nádherný charizmatický rodinný dom v pôvodnom stave, s ga

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,900 € 1459 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pri lese so stavebným povolením - 805 m2 - Štitáre

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pod Agátmi | 805 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj ideálny stavebný pozemok v krásnom prostredí pri lese,v o

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

113,000 € 140 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rakúsko - Kittsee - stavebný pozemok 546 m2

Reality Kittsee

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Kittsee

ART Real Estate ponúka na predaj na základe exkluzívnej zmluvy s majiteľom pozemku stavebný poz

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Kittsee

176,085 € 323 €/m²

RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - PREDAJ - nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu, budú

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj

490,000 € 925 €/m²

PREDAJ - Devínska Nová Ves - veľká chata s podkrovím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný rekreačný objekt | 430 m²

ART Real Estate ponúka na predaj rekreačnú dvojpodlažnú chatu s podkrovím vo veľkosti rodinného

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

630,000 € 1465 €/m²

PRENÁJOM : Rakúsko - Edelstal - 3-izbový byt s loggiou, parkovaním a pivnicou, tiché prostredie

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Závodná | 150 m²

Art Real Estate ponúka na prenájom kancelárske priestory v samostatnom objekte na Závodnej ul

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

PREDAJ – Rakúsko – Wolfsthal – záhrada 1618 m2 s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Wolfsthal

Chata, drevenica, zrub | Rakúsko | Wolfsthal | Wolfsthal

ART Real Estate ponúka exkluzívne na predaj záhradu v pohraničnej obci Wolfsthal, vzdialenej l

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Wolfsthal

55,000 € 34 €/m²

REZERVÁCIA ! PREDAJ Rakúsko - Hainburg a.d.Donau - 2-izbový byt 64 m2 , loggia, pivnica, parkovanie

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

REZERVÁCIA ! ART Real Estate ponúka na predaj veľký, svetlý, podkrovný 2-izbový byt 64 m2 s log

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 3125 €/m²

Prenájom - Bratislava - Čunovo - 3-izbový rodinný dom

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Na hrádzi | 130 m²

ART Real Estate ponúka na prenájom novostavbu 3-izbového rodinného domu s terasou a záhradou v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Čunovo

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RAKÚSKO - Luxusná vila v Hainburg an der Donau – komfort, súkromie a panoramatický výhľad na Dunaj

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

ART Real Estate vám predstavuje jedinečnú vilu v najprestížnejšej a tichej časti rakúskeho budú

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

2,500,000 € 4808 €/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický dom s bazénom, tichá lokalita, vhodný aj na komerčné využitie, vynikajúce parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Trnávka | 448 m²

ART Real Estate ponúka na predaj trojpodlažný čiastočne podpivničený rodinný dom s obytnou podk

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3571 €/m²

PREDAJ: RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - stavebný pozemok s absolútnym súkromím

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj jedinečný slnečný stavebný pozemok s rozlohou 2602 m2 v lokali

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj

1,100,000 € 423 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie