PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita ART

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3077 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v Starom Meste_Tallerova ulica Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Tallerova | 156 m²

ART Real Estate Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Tal

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

PREDAJ : Rakúsko - Edelstal - 3-izbový byt s loggiou, parkovaním a pivnicou, tiché prostredie

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s výmerou 74 m² s loggi 6 m2

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj

266,000 € 3325 €/m²

Skladové priestory NA POTRAVINY PRENÁJOM Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | Závodná | 970 m²

ART REAL ESTATE ponúka na prenájom skladové priestory / ŠPECIÁLNE NA USKLADNENIE POTRAVÍN/, v B

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Prenájom obchodných priestorov 70-150m2

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-150m2 pre vyuzitie na obchodnú činnosť, eshop, ka

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Prenájom variabilných priestorov 70-500m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 70 m²

Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-500m2 pre vyuzitie ako kancelária, sklad, montáž,

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmeme obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na prenájom obchodný, kancelársky priestor, showroom alebo priestor pre e-shop v širš

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Prenajmeme kancelársky, obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Priestor je vhodný na kancelárie, predajňu, servis, sklad, eshop alebo iné podnikateľské účely

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

PRENÁJOM - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Reality Malacky

2 izbový byt | Cesta mládeže | 47 m²

🔑 PONUKA PRENÁJMU: ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM (MALACKY) Hľadáte príjemné bývanie v Malac

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Malacky

720 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Tužina

Reality Tužina

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Tužina

500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – útulný 2-izbový byt s balkónom, Kríková ulica, Bratislava – Vrakúňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Kríková | 37 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt s balkónom nachádzajú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 63.85 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt prešiel re

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,000 € 2005 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Stavebné pozemky v obci Vtáčkovce

Reality Vtáčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčkovce | 924 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Vtáčkovce. Pozemky sú situované

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vtáčkovce

55,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Rodinný dom s veľkorysým 2899 m² pozemkom v obci Žarnov

Reality Žarnov

Rodinný dom | Žarnov 103 | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre ďalšiu výstavbu Rodinného domu, záhradu, sad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žarnov

59,900 € 499 €/m²

3 izb. BYT v novostavbe 2x balkón a 2x garážové park. miesto

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Zelená Stráň 2 | 64.21 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený 3

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

350,000 € 5451 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom so zimnou záhradou, Méra - Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | Fô utca

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný a nedávno zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Méra

147,900 € 1275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný Rodinný dom s veľkým pozemkom 2470m2, MÉRA - Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | Majus 1 utca

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj útulný a priestranný 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Méra

139,900 € 1076 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie v srdci mesta - BYT v novostavbe s balkónom, KE – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,000 € 5300 €/m²

NA PREDAJ: 2-izbový byt s loggiou, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Húskova 23 | 50.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Húskovej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

202,500 € 3981 €/m²

PRENÁJOM 3 izb. byt, loggia, TATRANSKÁ ul., KE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tatranská | 72 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM zariadený 3 izbový byt s loggiou a šatníkom na TATRANSKEJ ul., v mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK NA IBV NA PREDAJ – SABINOV (8 679 m²)

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 8,679 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahly pozemok v lukratívnej časti mesta Sabinov, ktorý j

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

550,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4x NOVOSTAVBA chata, Kavečany - Chmeľníky, Košice

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Kavečany - Chmeľníky | 22 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ v príjemnom prostredí plnom zelene s pekným výhľadom, novopostavené jed

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 1359 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ 3,5 izbový byt, 78 m2, Severná ul. - Moldava n/Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

3 izbový byt | Severná | 78 m²

REZERVOVANÉ! Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ priestranný a plnohodnotný 3,5 izbový BYT s log

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

129,990 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť: Multifunkčný areál v strategickej lokalite Lemešany

Reality Lemešany

Objekt pre obchod | Lemešany | 465.82 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahly areál situovaný na ideálnom mieste medzi Košicami

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Lemešany

380,000 € 816 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Upresniť hľadanie