Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Dolná | 161 m²

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento 4-izbový rodinný dom v pô

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zohor

189,000 € 1236 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Zálesí okres Senec

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Ku gaštanu | 2,039 m²

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento pozemok, ktorý sa nachádz

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 14.08.2025
Pozemky na predaj Zálesie

530,140 € 260 €/m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kolískova | 37 m²

Iba realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na prenájom tento kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj vinohradnícky domček v Skalici

Reality Skalica

Záhradná chatka | Špety | 29 m²

Realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na predaj vinohradnícky domček, ktorý sa nachádza

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Skalica

80,000 € 2759 €/m²

Na predaj apartmány v Chorvátsku na ostrove Hvar

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

COLUMBA Central ponúka na predaj tri apartmány v Chorvátsku na ostrove Hvar. PREČO JE OSTROV H

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj

365,000 € 3361 €/m²

Kancelársky priestor o celkovej rozlohe 82 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

V ponuke COLUMBA Centrál nájdete na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na Župn

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TARGETreal | Na predaj, rekreačná chata Rieka, Čadca

Reality Čadca

Chata, drevenica, zrub | Rieka | 300 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=cUvVLSPpcM4 DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

159,900 € 533 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

RE01021488 Dom / Rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

197,000 € 260 €/m²

RK01021489 Byt / 3-izbový (predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,900 € 1987 €/m²

RK01031523 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 170m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01031524 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 70m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RE01021518 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Dolný Lieskov

Vidiecky dom | Nezadaná | 1,235 m²

Ponúkame na predaj starší, vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Tŕstie, ktorý j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

Info v RK

RE01021480 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bodiná

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Bodinej. Stojí na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 32

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Bodiná

Info v RK

RK01021302 Pozemok / Záhrada (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Považská Teplá | 1,418 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1.418m2 v Považskej Teplej. Pozemok je o rozmeroch

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

79,900 € 56 €/m²

RK01021373 Pozemok / Záhrada (Predaj)

Reality Vysoká nad Kysucou

Záhrada | Nezadaná | 720 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Vysoká nad Kysucou, časť Dučkov. Pozemok má výmeru 72

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Vysoká nad Kysucou

Info v RK

RK01021457 Komerčné / Kancelárske priestory (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 80.5 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RK01031409 Komerčné / Skladové priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Stred | 136 m²

Ponúkame na prenájom priestory o celkovej výmere 136 m2. Dispozične pozostávajú z priestoru skl

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

746 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RK01031525 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 100m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01031537 Byt / 2-izbový (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | I. Krasku | 49 m²

Ponúkame na prenájom svetlý 2-izbový byt o výmere 49m2 na ulici I. Krasku. Situovaný je na 6. p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01021511 Pozemok / Orná pôda (predaj)

Reality Brvnište

Orná pôda | Nezadaná | 857 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 857 m2 v obci Brvnište. Pozemok je územný

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Brvnište

53,000 € 62 €/m²

RE01021499 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 597 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 597m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021495 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 773 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 654m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RK01021508 Komerčné / Obchodné priestory (predaj)

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 900 m²

Ponúkame na predaj časť polyfunkčnej budovy v centre Považskej Bystrice. Budova je dvojpodlažn

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RK01031557 Byt / 1-izbový (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na prenájom svetlý 1-izbový byt na sídlisku Lánska. Byt je o výmere 30m2, nachádza sa

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie