REZERVOVANÝ. 3 izbový byt s vlastným parkovacím miestom v centre mesta Želiezovce

Reality Želiezovce

3 izbový byt | 77.7 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Želiezovce. Nachádza sa na Kom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

85,000 € 1094 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova v plnej prevádzke na pešej zóne v Leviciach

Reality Levice

Polyfunkčný objekt | 1 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, ktorá sa nachádza na pešej zóne v cent

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Levice

430,000 € 430000 €/m²

Predaj pozemok . Podhorany , časť Mechenice , 1413 m²

Reality Podhorany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,413 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v obci Podhorany , kata

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

115 €/m2 115 €/m2

Prenájom 2 izbový byt , Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62 m²

Realitná kancelária Patriot reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt v Banskej Št

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Štiavnica

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou v blízkosti centra mesta Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 210 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou, ktorý sa nachádza v b

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Levice

Cena dohodou

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop

Reality Hontianska Vrbica

Obchodné priestory | 140 m²

PATRIOT reality ponúka na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Hontianska Vrbica

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Jedinečná ponuka – komplex viničných pozemkov s domom, pivnicami a panoramatickými výhľadmi

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 6,821 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničné pozemky nachádzajúce sa v pokojnej vinohradníckej obla

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

75,000 € 11 €/m²

Predaj rodinného domu v Leviciach, časť Kalinčiakovo.

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PATRIOT Reality Vám ponúka na predaj prízemný rodinný dom, ktorý sa nachádz

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Levice

219,000 € 1742 €/m²

exkluzívny rezidenčný komplex - 2- a 3-izbové apartmány a penthousy, pobrežie Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Emerald Greens je exkluzívny rezidenčný komplex ponúkajúci štýlové 2- a 3-izbové apartmány a pe

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

415,000 € 4235 €/m²

Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 57 m²

Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 3070 €/m²

Exkluzívny apartmán v meste Vistalmar Duquesa Norte

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Objavte svoju oázu na pobreží Costa del Sol v tomto svetlom 2-izbovom byte s 2 kúpeľňami vo vyh

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

209,000 € 2580 €/m²

Stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou - Levice, časť Kalinčiakovo.

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Leviciach – mestská časť Kalinčiakovo. Poz

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Levice

74,000 € 93 €/m²

Predaj 2 izbový byt ,Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 48 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt vo Veľkom Krtíši n

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

60,000 € 1250 €/m²

Vila 3+kk v Lovina Hills Residence, Váš tropický domov na Bali, Indonésie, možnost na splátky!

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Luxusní vila na Bali – návratnost investice cca 10 let, pasivní příjem bez starostí Moderní vi

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

186,000 € 1860 €/m²

Elegantní apartmán u pláže → možnost splátek, resortní život a laguny → Hawana Salalah, Omán

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Jsou místa, kde se život zpomalí a dny dostanou přirozený řád. Kde rána patří moři, světlu a pr

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

422,050 € 4396 €/m²

Krásný apartmán pro milovníky luxusu, jen 300 metrů od moře Jomtien, Pattaya

Reality Thajsko

Garsónka | Thajsko

Chcete žít v Thajsku – a ještě k tomu v jedinečném designovém komplexu, který nemá konkurenci?

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

133,000 € 4433 €/m²

Prostorný apartmán v prestižní části Pratamnak – skvělá investice v Pattayi

Reality Thajsko

Garsónka | Thajsko

Představte si rána, kdy se probouzíte do vůně tropického vzduchu a jen pár minut vás dělí od mo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

73,200 € 1702 €/m²

Laguny, světlo a chytrá investice v Dubaji - apartmán ve Valencia at DAMAC Lagoons na splátky

Reality Spojené Arabské Emiráty

Garsónka | Spojené Arabské Emiráty

Tady hraje hlavní roli voda, prostor a promyšlená koncepce. Laguny vytvářejí atmosféru soukromé