Iný stavebný pozemok | 8,000 m²
Pozemok o celkovej výmere 25.000m2 je možné rozdeliť a kúpiť minimálne 8.000 m2 v prostredí tes
122,000 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rosina | 0 m²
PREČO IDE O PONUKU, KTORÁ SA UŽ NEMUSÍ OPAKOVAŤ? 836 m² slnečného rovinatého pozemku s rozmermi
225,720 €
Rodinný dom | 354 m²
Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v jednej z najlukratívnejších lokalít kúpeľného mesta
497,800 € 1406 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 240 m²
EXKLUZÍVNE - pripravujeme pre Vás na prenájom kancelárske priestory na prízemí o rozlohe 240 m
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 125 m²
Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k
362,903 € 2903 €/m²
Rodinný dom | Dolná Trnovská | 123.8 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Pretože: kombinácia 108,5 m² obytnej plochy + dve viacúrovňo
285,000 € 2302 €/m²
2 izbový byt | Dubová | 50 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 50 m² zariadených s vkusom a kvalitou. 4. poschodie s výťaho
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv
299,000 € 1854 €/m²
3 izbový byt | 111.9 m²
Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,48m2 v obci Sv
153,900 € 1307 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Rodinný dom v širšom centre Žiliny – investícia s potenciálom Ponúkame na predaj rodinný dom s
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 3,000 m²
Ponúkame vám na prenájom výrobné/skladové haly v uzavretom priemyselnom areály v Hornom Hričove
Cena dohodou
Obchodné priestory | 132 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodno-kancelárske priestory o výmere 132 m2 v prímestskej časti Bud
1,250 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 97 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v kompletne zrekonštruovanej vile „Biely dom“, k
Cena dohodou
Obchodné priestory | 124 m²
1,030 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 78.56 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c
Cena dohodou
3 izbový byt | 80 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Hľadáte byt, ktorý ponúka priestor a pocit bývania ako v dome? Tento pries
Cena dohodou
2 izbový byt | 57 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 57 m², ktorý sa nachádza na vyh
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 107 m²
Ponúkame na prenájom praktický skladový alebo dielenský priestor s kanceláriou o celkovej výmer
1,049 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 20 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 20 m², nachádzajúci sa priamo v historickom cen
399 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 29.92 m²
Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor o výmere 29,92 m² v centre obce Iža, situovaný na príz
34,494.14 € 1153 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Ponúkame na predaj moderný a štýlovo zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vlč
145,500 € 4157 €/m²
Rodinný dom | Mojš | 727 m²
Hľadáte dom, ktorý spája komfort moderného bývania so štýlovou architektúrou? Tento 4-izbový ro
649,000 € 893 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na prenájom moderný, svetlý a vkusne zariadený 2-izbový byt s výmerou 60 m², ktorý sa
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.