Ihneď voľný samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |

Ponúkame Vám na predaj tehlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu 100 m2 na pozemku o rozlohe

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Dunakiliti

185,000 € 1950 €/m²

*UPDATE : zasieťovaný Stavebný pozemok 674 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 674 m²

Znížená cena ! Výstavba sietí a cesty začala. Ponúkame na predaj pozemok so stavebnými povolen

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

79,900 € 119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný 4-izbový vidiecky dom v slepej ulici v obci Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový vidiecky dom 105 m2 na pozemku o rozlohe 471 m2 s výborn

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

266,000 € 2533 €/m²

Ihneď voľný a kompletne zariadený dvojgeneračný rodinný dom v kúpeľnom meste Mosonmagyaróvár

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj ihneď voľný, kompletne zariadený dvojgeneračný rodinný dom (časť dvojdom

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

199,000 € 1860 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s pivnicou a záhradou v obci Bezenye

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný veľkorysý 3-izbový byt s garážou, pivnicou a v

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

135,000 € 1800 €/m²

Priestranný 2-izbový byt v tehlovej novostavbe v Rajke

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 2-izbyvý byt 48 m2 v tehlovej novostavbe bytového domu s vlastným parkov

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj

139,000 € 2896 €/m²

Nadštandardný 5-izbový rodinný dom s výbornou polohou v obci Levél

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Levél, Maďarsko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj

329,000 € 1778 €/m²

Komfortné rodinné bývanie: Podpivničený 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plocho

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj

245,000 € 2722 €/m²

Horská chata na predaj Oščadnica

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Ponúkame na predaj drevenú rekreačnú chatu v obci Oščadnica, v krásnom lesnom prostredí Kysúc.

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

1 € 0 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ – Hrubá stavba rodinného domu v centre obce Oščadnica

Reality Oščadnica

Rodinný dom | 89 m²

Hľadáte dom pre rodinu, ktorý si viete dokončiť presne podľa vlastného vkusu a rozpočtu? V cent

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Oščadnica

139,000 € 1562 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA vo výbornej lokalite, Perín-Chym. Ktorý sa Vám páči viac? Vyberte si!

Reality Perín-Chym

Rodinný dom | - | 122 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás novostavbu rodinného domu, Perín-Ch

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Perín-Chym

138,000 € 1075 €/m²

Investícia s výnosom 6 % a minimom starostí v porovnaní s investičným bytom

Reality Senec

Iný byt | Pezinská | 300 m²

V predaji teraz, aj s garantovaným nájomníkom a tým pádom aj príjmom. Ponuka predaja novostavb

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 28.07.2025
Byty na predaj Senec

495,000 € 1650 €/m²

DAHLEH ponúka na prenájom krásny a svetlý 2i byt na Palárikovej ulici s výhľadom na hrad.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palárikova | 51 m²

Dahleh ponúka na prenájom krásny a svetlý 2i byt na Palárikovej ulici s výhľadom na hrad. Byt s

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DAHLEH- na predaj 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom- Eurovea Tower.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²

Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

669,000 € 5667 €/m²

NA PREDAJ | Stavebný pozemok 1012 m² | Revišné

Reality Veličná

Pozemok pre rodinné domy | 1,012 m²

V obci Revišné ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok s výmerou 1012 m², ideálny

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Veličná

120 €/m2 120 €/m2

NA PREDAJ - rodinný dom v Kolárove !

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Rábska | 91 m²

Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom na 1058 m2 pozemku v Ko

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

92,900 € 1021 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s pozemkom 803 m2 v Kolárove!

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Bratislavská | 108 m²

Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom v Kolárove, ktorý sa na

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

60,000 € 556 €/m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 190 m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,990 € 1368 €/m²

Reality Senec

Rodinný dom | 190 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Senec

259,990 € 1368 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²

NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

170,490 € 4188 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

429,900 € 3787 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²

NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

208,900 € 4349 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

199,900 € 4139 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Močiar, okres Banská Štiavnica

Reality Močiar

Rodinný dom | 106 m²

Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Močiar

49,000 € 462 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie