LEGEND - 3D - Polyfunkčná budova Melčice, 343 m2, obchod plus 2 byty, pozemok 1281 m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 343 m²

*** TOP INVESTÍCIA, VÝBORNÁ LOKALITA PRI CENTRE, PARKOVISKO, OBCHOD A 2 ZARIADENÉ BYTY *** ***

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Trenčín

385,000 € 1122 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - Prenájom 1i bytu v NM – 36m2, balkón, zariadený, parkovanie

Reality Nové Mesto nad Váhom

1 izbový byt | Javorinská | 36 m²

*** Balkón – Ľahké parkovanie – Dobrá občianska dostupnosť *** Prenajmem kompletne zrekonštruov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

LEGEND - Luxusný 3i byt v prírode, Podolské kopanice, lodžia, bazén, 4 pivnice, záhrada, altánok, parkovanie

Reality Podolie

3 izbový byt | 75 m²

*** TICHÁ A KRÁSNA LOKALITA PLNÁ PRÍRODY, ŠTÝLOVÁ REKONŠTRUKCIA, VLASTNÉ KÚRENIE, NÍZKE NÁKLADY

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Podolie

147,500 € 1967 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - 3D - Zaujímavý 5i dom v Bernolákove, 200 m2, pozemok 608 m2, tichá súkromná ulička, vínna klenbová pivnica

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 200 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, 200 m2 PODLAHOVÁ PLOCHA, NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA AJ DISPOZÍCIA DOMU *** *

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Bernolákovo

269,990 € 1350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - 3D - Murovaná chatka Kolárovo, Čergov, pozemok 399 m2, kuchyňa, kúpeľňa, WC a internet

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Hadovská cesta | 38 m²

*** KRÁSNA OKRAJOVÁ ZÁHRADA, SLUŠNÉ SÚKROMIE, NEĎALEKO RYBNÍK, VÁH, CYKLOTRASA *** *** 3D virt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

39,990 € 1052 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

LEGEND - *** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** - 3D - Priestranný dom vo Vlčanoch, pozemok 1428 m2, tichá ulička

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** ŠIROKÝ POZEMOK, 2 VCHODY, 2 KUCHYNE, 2 KÚPELNE, GARÁŽ, LETN

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vlčany

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - 3D - Rozľahlý rodinný dom Vlčany, veľké okná, pekný pozemok, tichá ulička

Reality Šaľa

Rodinný dom | Dolná | 185 m²

*** ROŽNÝ POZEMOK, VÝBORNÁ LOKALITA, GARÁŽ, IHNEĎ OBÝVATEĽNÝ *** *** 3D virtuálnu prehliadku n

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Šaľa

105,000 € 568 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - *** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** - 3D - Rodinný dom Nesvady, rožný pozemok 475 m2, výborná poloha, aj na podnikanie alebo ubytovanie

Reality Nesvady

Rodinný dom | Hodžova | 113 m²

*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** NOVÁ STRECHA, INVESTÍCIA, TERMÁLNE KÚPALISKO *** *** 3D vir

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nesvady

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - Menší rodinný dom Búč, pekný pozemok 300 m2, elektrina, plyn

Reality Búč

Rodinný dom | 60 m²

*** VÝBORNÁ INVESTÍCIA, PEKNÁ LOKALITA A PROSTREDIE, SLNEČNÝ, JAZERO *** EXKLUZÍVNE v predaji

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Búč

22,000 € 367 €/m²

LEGEND - Prenájom skladovo výrobného priestoru, 220 m2, Kolárovo

Reality Kolárovo

Priestor pre výrobu | Priemyselný Areál | 220 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA A PRÍSTUP, PRIEMYSELNÝ AREÁL, VYSOKÝ STROP *** EXKLUZÍVNE iba v LEGEND -

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Kolárovo

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

LEGEND - *** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** - Jedinečná usadlosť 8i+2 na kopaniciach vo Vrzavke - 12.642m2, hosp. budovy, 3x garáž, IS

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | Nezadaná | 550 m²

*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** Veľký slnečný pozemok 12.642m2 – Dvojgeneračný dom – Hospodár

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - Investičný stavebný pozemok Nesvady 1540 m2, pri termálnom kúpalisku

Reality Nesvady

Komerčná zóna | Rybárska ulica | 1,540 m²

*** MOŽNOSŤ VÝSTAVBY REKREAČNÉHO OBJEKTU S PROJEKTOVOU DOKUMENTÁCIOU, STAVEBNÉ POVOLENIE *** E

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nesvady

188,000 € 122 €/m²

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,540 m²

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

188,000 € 122 €/m²

LEGEND - !!! Znížená cena !!! - Veľký stavebný pozemok v Tr.Bohuslaviciach - 2.347m2, IS dostupné

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,347 m²

!!! Znížená cena !!! *** Slnečný pozemok – IS dostupné – Prístup aj nákladným autom *** Na pr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

100 €/m2 100 €/m2

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady, 589 m2, malá tichá ulička

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 589 m²

*** NEĎALEKO CENTRA, ELEKTRICKÁ PRÍPOJKA, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v L

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nesvady

61,400 € 104 €/m²

LEGEND - *** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** - 12-ročný Zrub v Bzinciach p.J - Vrzavka, 959m2, Garáž 45m2, potok vedľa pozemku

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** Potok tečúci popri pozemku – Krásna tichá lokalita plná zelen

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Piešťany

3 izbový byt | 75 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,500 € 1967 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Čachtická | 75 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

147,500 € 1967 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Kolárovo

Chalupa, rekreačný domček | Čergov | 38 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovo

39,990 € 1052 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - *** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** - 3D - Útulný dom vo Vlčanoch, pozemok 950 m2, tichá bočná ulička, nová strecha

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** ŠIROKÝ POZEMOK, MUROVANÁ GARÁŽ, LETNÁ KUCHYŇA, IHNEĎ OBÝVATE

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vlčany

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - 3D - 1i byt Nové Mesto nad Váhom, 34 m2, centrum, rekonštrukcia, zariadený, parkovanie

Reality Nové Mesto nad Váhom

1 izbový byt | A. Sládkoviča | 34 m²

*** CENTRUM MESTA, INVESTÍCIA, REKONŠTRUKCIA, PARKOVANIE *** *** 3D virtuálnu prehliadku nehnu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

96,000 € 2824 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady cca 1500 m2, všetky siete, súkromná ulička

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 1,500 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, KRÁSNY A SLNEČNÝ POZEMOK, OPLOTENÝ *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

49,500 € 33 €/m²

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É *** - Priestranný radový RD Kolárovo, pozemok 586 m2, pri centre

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

*** P.R.E.D.A.N.É *** *** REKONŠTRUKCIA, CENTRUM, GARÁŽ, PEKNÁ ZÁHRADA, BLÍZKO AUTOBUSOVÁ ST

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Kolárovo

1 € 0 €/m²

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É. *** - Priestranný 4i RD Nesvady, pozemok 1857 m2, možnosť výstavby ďalšieho domu

Reality Nesvady

Rodinný dom | 80 m²

*** P.R.E.D.A.N.É. *** *** INVESTÍCIA, SUPER LOKALITA, PRÍZEMNÝ DOM, TERMÁLNE KÚPALISKO ***

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 15.02.2026
Domy na predaj Nesvady

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Upresniť hľadanie