EXKLUZÍVNE! Nadčasové kancelárske priestory v projekte EUROPALACE, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 226.7 m²

Predstavujeme Vám ideálnu investičnú príležitosť pre kúpu nadčasovo a prémiovo zariadeného kome

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Žilina

416,000 € 1835 €/m²

(25) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 35.22 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(28) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 45.83 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Staro-meštiacky dom v blízkosti Mariánskeho námestia, Žilina - Centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 1 m²

Predstavujeme Vám príležitosť a to tento Meštiacky dom v centre mesta Žilina s rozsiahlou histó

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

(30) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 21.1 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Rozľahlý stavebný pozemok, Žilina - Strážov

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hričovská | 0 m²

Pripravujeme na predaj slnečný upravený stavebný pozemok o rozlohe až 4.827 m2 v mestskej časti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

50 €/m2

Spevnená plocha na prenájom, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Bánovská cesta | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok (spevnenú plochu) o výmere až 4.000 m2 v meste Žilina so širok

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

1.1 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE | Elegantné mestské bývanie na prestížnom Bulvári – Žilina - Staré mesto, Cena: 650€

Reality Žilina

1 izbový byt | 37.5 m²

Predstavte si bývanie, kde otvoríte dvere a okamžite cítite atmosféru mesta. Kaviarne, rešta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Dom hotový. Dizajn vo vašich rukách. Nový bungalov pri Žiline - Teplička n. Váhom, Cena: 460.000€ bez DPH

Reality Žilina

Rodinný dom | Na Kúty | 178 m²

PREČO PRÁVE TENTO BUNGALOV? 178 m² inteligentnej dispozície na jednej úrovni. 774 m² slnečného,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žilina

460,000 € 2584 €/m²

Domov šitý na mieru: váš moderný 4-izbový rodinný dom, Žilina – Višňové, Cena: 246.900€

Reality Žilina

Rodinný dom | 126.31 m²

PREČO PRÁVE TENTO DOM? 126,31 m² úžitkovej plochy + priestranná terasa 17,60 m² + vlastný pozem

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žilina

246,900 € 1955 €/m²

EXLUZÍVNE! Spojte podnikanie s komfortom bývania v srdci mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 756.43 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť získať reprezentatívne nebytové priestory v absolútnom

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Žilina

1,110 €/m2 1 €/m2

Na predaj rodinný dom, Dunajská Streda - Cena: 269.000€

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Jánosa Aranya | 120 m²

Na predaj: Zánovný 4-izbový bungalov s garážou a záhradou v pokojnej časti Dunajskej Stredy Po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

269,000 € 2242 €/m²

08 - 2-izbový apartmán v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 53.11 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán priamo v centre mesta Rajecké Teplice, pár krokov od k

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

173,523 € 3267 €/m²

Jedna z najkrajších budov centra: 584 m² + parking pre 12 áut, Žilina - centrum, Cena: 3.300€ bez DPH/mes

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Hálkova | 583.73 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? Takmer 600 m² na dvoch podlažiach v srdci Žiliny. Disp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

3,300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Exluzívne priestranné 4 izbové bývanie s vlastnou garážou, vyhľadávaná lokalita Predmestská ulica

Reality Žilina

4 izbový byt | Predmestská | 86.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s garážou, ktorý je riešený s dôrazom na bežné potreby rodi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

339,000 € 3918 €/m²

02.B - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Miliónová rodinná vila, prestížna lokalita, súkromie, predaj, Žilina - Závodie, Cena: 1 090 000 €

Reality Žilina

Rodinný dom | 563.71 m²

EXKLUZÍVNE len v MGM reality Vám ponúkame na predaj nadčasový rodinný dom s úžitkovou plochou a

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žilina

1,090,000 € 1934 €/m²

Po rekonštrukcii 2026: zariadený 2-izbový byt s balkónom, Žilina - Hliny VII, Cena: 680€

Reality Žilina

2 izbový byt | Gabajova | 58.14 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 58 m² po rozsiahnej rekonštrukcii dokončenej v apríli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký dom s priestorom navyše, Dolný Hričov pri Žiline, Cena: 189 000 €

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolný Hričov | 212 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? 212 m² úžitkovej plochy + rozsiahle podkrovie + rovinatý roh

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žilina

189,000 € 892 €/m²

02 - 2-izbový apartmán v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 48.53 m²

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

163,960 € 3379 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v Rosine pre výnimočné bývanie

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok s výmerou 1245 m² situovaný v jednej z najprestíž

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

Cena dohodou

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 662 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 662 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Prenájom kancelárií s vlastným parkoviskom, Žilina - Klemensova ul., Cena: 690€/mesačne

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 91 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 91 m² v atraktívnej lokalite na Klemens

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rozsiahle pozemky na predaj 153.172m2, Dolný Hričov (okres Žilina)

Reality Dolný Hričov

Orná pôda | 0 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 153.172 m², nachádzajúcich sa v katastrálno

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)