Na predaj parkovacie státie pre 2 autá

Reality Rovinka

Garáž | Kvetná | 40 m²

Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 28.06.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²

Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

2,646,560 € 80 €/m²

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2,646,560 € 80 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Šali - REZERVOVANÉ !

Reality Šaľa

3 izbový byt | Vlčanská | 72 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s ba

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,900 € 1804 €/m²

Ponúkame NA PREDAJ rodinný dom v obci Nová Vieska !

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v Novej Vieske

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

70,900 € 591 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na Hradnom kopci pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na pokojnej ulici Starého Mesta, pár minút peši od Horského

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3882 €/m²

Bývanie nad Kaštieľom - najkrajšie stavebné pozemky na Orave - Vyšný Kubín

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 800 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou moderného rezidenčného projektu Bývanie na

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

Info v RK

PRENÁJOM 300m2 skladového/výrobného/podnikateľského priestoru v novostavbe Senec

Reality Senec

Priestor pre výrobu | Pezinská | 225 m²

Ponuka prenájmu novostavby unikátneho podnikateľského priestoru o rozlohe ~300m2 priamo od deve

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Priestory na prenájom Senec

Cena dohodou

2-izbový zariadený byt na prenájom, Nitra - Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt v centre mesta Nitra. Výmera obytnej plochy bytu je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný dom v Zohore – inteligentné technológie, ticho a bezpečný priestor pre rodinu

Reality Zohor

Rodinný dom | Tulipánová ulica | 195.26 m²

Vitajte v Zohore – v obci, kde majú veci svoje tempo, susedia sa poznajú a deti vyrastajú bezpe

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Zohor

409,000 € 2095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 60.27 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Mezonetový 4-izbový byt v centre Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

4 izbový byt | Štefánikova | 97 m²

Ponúkame na prenájom mezonetový 4-izbový byt na Štefánikovej ulici v centre Ivanky pri Dunaji (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

999 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ krásny 2-podlaž.RD s 2garážou a veľkou úžasnou záhradou,využitie aj dvojgeneračné,Podhradík okr.PO,

Reality Podhradík

Rodinný dom | Nezadaná | 387 m²

Keď som vchádzala do malebnej obce Podhradík, len 10 km od mesta Prešov, nevedela som, čo mám

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Podhradík

430,000 € 1111 €/m²

Predaj mezonetového trojizbového bytu v centre mesta Poprad

Reality Poprad

Mezonet | Štefánikova | 73 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny trojizbový mezonetový byt na 2. a 3. poschodí bytového domu na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 3137 €/m²

Prenájom 2 izbový byt Prešov, sídl. III, Matice Slovenskej

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom prostredí na začiatku

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,211 € 4323 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj:Rod. Dom s pozemkom 368m2 v Príbovciach

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

230,000 € 1533 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

ČAKANY - SAMOSTATNE STOJACI DOM S VEĽKÝM POZEMKOM - MOŽNOSŤ VYUŽITIA AJ NA PODNIKANIE

Reality Čakany

Rodinný dom | Čakany | 400 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok o výmere 1.255 m2 so samostatne stojacim rodinným do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čakany

190,000 € 475 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,990 € 4827 €/m²

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie