VILA KUZMÁNY | Na predaj nadštandardný 2i byt s veľkou terasou (22m2), Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Kuzmányho | 54.42 m²

V srdci Trenčína, na pokojnej ulici obklopenej zeleňou a nízkou zástavbou, vzniká projekt, ktor

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

212,870 € 3912 €/m²

Znížená !Na predaj luxusný 4-izbový rodinný dom Dunajská Streda lokalite Florida Villa Park

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 127 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v prémiovej lokalite v Dunajskej

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

338,000 € 2661 €/m²

Hľadáme na predaj: 1-izbový byt v Bratislave – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava – Petržalka. Požiadavky kli

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Na predaj moderný 5i bungalov so zelenou strechou, Trenčín - Kubrá

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kubranská | 178 m²

Exkluzívne na predaj jednopodlažný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 178 m², postavený n

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

585,000 € 3287 €/m²

Na predaj investičný areál (6 741 m²) pri privádzači D1, TN - Záblatie

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Ku kyselke | 925 m²

Na predaj areál s celkovou výmerou 6 741 m², ktorý sa nachádza v jednej z najrýchlejšie rastúci

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

85 €/m2 0 €/m2

VILA KUZMÁNY | Na predaj 3-izbový byt 81m2 s predzáhradkou 122m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj prízemný 3-izbový byt s rozlohou 80,58 m² v prestížnom projekte V

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

Na predaj rodinný dom s podnikateľským potenciálom, TN-Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záblatská | 235.48 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s podnikateľským potenciálom v Trenčíne – Záblatie. Táto nehnut

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

250,000 € 1062 €/m²

VILA KUZMÁNY | Na predaj nadštandardný 2-izbový byt s balkónom v top lokalite, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Kuzmányho | 53.21 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

191,520 € 3599 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Na predaj starší rodinný dom v Starej Turej - Durcova Dolina – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv!

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 90 m²

Hľadáte dom s potenciálom v pokojnej časti Starej Turej? Tento rodinný dom môže byť vaším novým

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Stará Turá

89,000 € 989 €/m²

Znížená !Na predaj chalupa viničný domček Šalov okres Levice

Reality Šalov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Ponúkam na predaj udržiavaný viničný domček so súpisným číslom v tichej časti obce Šalov (okr

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Šalov

63,000 € 700 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Podunajské Biskupice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava – Podunajské Biskupice

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

Znížená!Na predaj: záhrada v obci Trávnica, okres Nové Zámky – blízko Termálne kúpalisko Podhájska

Reality Trávnica

Záhrada | Veľká strana | 607 m²

Na predaj: záhrada v obci Trávnica, okres Nové Zámky – blízko Termálne kúpalisko Podhájska Po

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Trávnica

25,000 € 41 €/m²

Bezpečné parkovanie v srdci Bratislavy – Klingerka | Súkennícka 1 | č. 62

Hľadáte spoľahlivé parkovanie v centre mesta? Prenajmite si parkovacie státie č. 62 v prestížno

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reality Trenčín

Priestor pre výrobu | Ku kyselke | 925 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

85 €/m2 0 €/m2

REZERVOVANÉ | VILA KUZMÁNY | Na predaj príjemný 2-izbový byt s balkónom, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Kuzmányho | 53.9 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

193,935 € 3598 €/m²

Znížená !Na predaj Rodinný dom s garážou a hospodárskymi budovami aj na podnikanie ! Kolárovo okres Komárno

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v Kolárove – ideálny pre bývanie aj podnik

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Kolárovo

195,000 € 1625 €/m²

NA PREDAJ – RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 7 283 m² – KRIŠOVSKÁ LIESKOVÁ (okr. Michalovce)

Reality Krišovská Liesková

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a príjemnej obci Krišovsk

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Krišovská Liesková

84,000 € 467 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Vrakuňa. Požiadavky klie

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

VILA KUZMÁNY – Exkluzívne bývanie v srdci Trenčína

Reality Trenčín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kuzmányho | 433 m²

Vila Kuzmány predstavuje exkluzívny rezidenčný projekt, ktorý spája prestížnu adresu, nadčasový

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj exkluzívny pozemok v širšom centre Trenčína – Súdna ulica

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Súdna | 2,877 m²

Na predaj jedinečný pozemok o výmere 2 877 m² situovaný v atraktívnej lokalite širšieho centra

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,500,000 € 521 €/m²

VILA KUZMÁNY | Na predaj nadštandardný 3i byt so záhradou (122 m2) v novostavbe, TrenčínVILA KUZMÁNY

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

Na predaj: Rodinný dom – 2 bytové jednotky, obec Hutka, okr. Bardejov

Reality Hutka

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej obci Hutka (okr. Bardejov). Stavba bola zač

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Hutka

180,000 € 514 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Zrekonštruovaný 2-izbový byt s nájomníkom v Kráľovskom Chlmci (cca 60 m²)

Reality Kráľovský Chlmec

2 izbový byt | 53 m²

Hľadáte bezstarostnú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame na predaj krásne zrekonštruovaný

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Kráľovský Chlmec

40,000 € 755 €/m²

Hľadáme Garzónku v Bratislave – Petržalka

Pre konkrétneho klienta hľadáme garzónku v lokalite Bratislava – Petržalka. Požiadavky klienta

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8561)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Upresniť hľadanie