Stavebné pozemky na predaj

Reality Bešeňová

Pozemok pre rodinné domy | 686 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v obci Liptovské Sliače. V júni 2025 p

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bešeňová

100 €/m2 100 €/m2

Na prenájom záhrada

Reality Rovinka

Záhrada | Košariská | 331 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok v Dunajskej Lužnej pri Železničnej stanici a trati, v tesnej b

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na prenájom Rovinka

399 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na prenájom záhrada

Reality Dunajská Lužná

Záhrada | Košariská | 331 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok v Dunajskej Lužnej pri Železničnej stanici a trati, v tesne

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na prenájom Dunajská Lužná

399 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Pozemok v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 5,500 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný po

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

71 €/m2 71 €/m2

Na predaj pozemok

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok pri ceste zo Záhorskej Bystrice do Marianky.

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

140 €/m2 140 €/m2

Na predaj pozemok

Reality Marianka

Orná pôda | 2,908 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Marianka

140 €/m2 140 €/m2

Nebytový priestor na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Dunajská | 36 m²

Prenajmeme komerčný nebytový priestor - klenbovú tehlovú pivnicu, 1 miestnosť o výmere 36m2, v

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Oľdza: pozemok 885 m2

Reality Oľdza

Záhrada | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, v súčasnosti záhrada, v ob

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 30.06.2025
Pozemky na predaj Oľdza

95,000 € 107 €/m²

Stupava: investičný pozemok

Reality Stupava

Orná pôda | 2,877 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 16.04.2024
Pozemky na predaj Stupava

105 €/m2 105 €/m2

Bernolákovo: stavebný pozemok s IS, 480 m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Bernolákovo

199,000 € 415 €/m²

Na predaj RD s garážou (12)

Reality Liptovské Sliače

Rodinný dom | 139.5 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Liptovské Sliače. Užitková plocha 139,5m2+24m2 terasa

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Liptovské Sliače

319,000 € 2287 €/m²

Rodinný dom v tichej lokalite

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 98.52 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Malinovo. Užitková plocha 98,52m2 + spevnená terasa (

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

329,000 € 3339 €/m²

Na predaj rodinný dom

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Nezadaná | 98.52 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

329,000 € 3339 €/m²

Na prenájom 7,5m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Bajkalská | 7.5 m²

Ponúkame skladové riešenia pre firmy aj fyzické osoby. Skladové kontajnery sú bezpečné a ľahko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Poschodová 5i novostavba v Plaveckom Štvrtku

Reality Malacky

Rodinný dom | 144.7 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový poschodový dom v obci Plavecký Štvrtok v okrese Malacky. Nachádza

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Malacky

239,900 € 1721 €/m²

DvojGaráž v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Garáž | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž. K dispozícii bude 88 garáží v 10 samostatne stojacich objektov r

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

67,000 € 1634 €/m²

Skladový priestor na prenájom 5m2 - 1B

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 5 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1B: 3-5 m2 (

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

40 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

5-IZBOVÝ MODERNÝ DOM V SENCI

Reality Senec

Rodinný dom | 245 m²

Ponúkame Vám na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v tichej lokalite Senec

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Senec

659,000 € 2690 €/m²

Na predaj pozemky - Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | 169 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Zálesie. Pozemky sa nachádzajú v pokojnej lokalite s dobrou d

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

27,800 € 164 €/m²

Na prenájom SKLAD 14,5m2

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Pri seči | 14.5 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

115 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom 16m2 - 1A

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. Výmera: 16 m2 (3,5x4,5m)

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom 78m2 - 1E

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 27 m2 (6,17

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

320 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Priestory 150m2 - 4

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory: Miestnosť sa nachád

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestory 200m2 - 4B

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,110 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23070)
Byty v Banskej Bystrici (1390)