Hľadáme jednoizbový byt v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Jesenského | 42 m²

Pre nášho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Trnave . Uprednostňujeme tichšie lokality s d

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Na predaj kancelárske priestory v centre (70m2), TN - Stará Tržnica

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. sv. Anny | 70 m²

Na predaj priestranné a reprezentatívne kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívne

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

161,000 € 2300 €/m²

MOVEON ponúka na prenájom veľký 3i byt na Pereckej

Reality Levice

3 izbový byt | Perecká ul. | 76 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3i byt po rekonštrukcii, čiastočne zariadený. Byt má rozlohu 7

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Levice

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Investičný pozemok 2316 m2, Košice- Krásna, Na Hore

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | K lesu | 2,316 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame Vám investičný pozemok, s potenciálom z

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

19 €/m2 19 €/m2

Gönc- Multifunkčný rodinný dom v Maďarsku 20 min. od Košíc s rozľahlým pozemkom! 25km od Košíc v obci Gönc, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný multifunkčný rodinný dom

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Kechnec

160,000 € 640 €/m²

Pozemok - 2860 m2, Stavebné povolenie, blízko centra mesta

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 2,869 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja pozemku. Ponúkame Veľký a Priestranný pozemo

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

149,900 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1737 m2 v Maďarsku 5min od Kechneca, plyn, elektrina, vodovod, 20km od Košíc v obci Abaújvár, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,737 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok , ktorý sa nachádza v Abaújvári le

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

44,000 € 25 €/m²

Stavebný pozemok 1723m2 v Maďarsku 5min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Abaújvár, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,423 m²

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

37,000 € 26 €/m²

Stavebný pozemok 914m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 914 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 914m2, ktorý sa n

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

25,000 € 27 €/m²

Dom - obchodný priestor, Sečovce, 100 m2, klimatizácia, dvor, všetky siete, pozemok 509 m2

Reality Sečovce

Rodinný dom | Obchodná | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom , momentálne upravený na predajňu. Sečovce , centrum mesta. Ne

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Sečovce

129,900 € 1299 €/m²

Rodinný dom v Maďarsku 20 min. od Košíc kompletná rekonštrukcia! 25km od Košíc v obci Gönc, výborná lokalita

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

široká ponuka nehnuteľnosti v Maďarsku, blízko Košíc: www.reality321.sk REALITY321 Vám EXKL

Publikované: 12.10.2024 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj

175,000 € 1296 €/m²

Stavebný pozemok 950m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 950 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 950m2, ktorý sa n

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

25,000 € 26 €/m²

DOMY a POZEMKY v Maďarsku , v blízkosti mesto Košice, závod VOLVO, Priemyselné parky

Reality Kechnec

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Širokú ponuku nehnuteľností v Maďarsku , neďaleko Košíc nájdete na : www.reality321.sk

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Kechnec

Info v RK

Stavebné pozemky 3039 m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,039 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 3039m2, ktorý sa

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

69,000 € 23 €/m²

Gönc - oddychová chalúpka v tichom prostredí!

Reality Kechnec

Rodinný dom | Nezadaná | 50 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj starší dom s rozlohou cca 50m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Kechnec

19,500 € 390 €/m²

Znížená cena Slavkovce - 20 km od Mi, Administratívna budova - 890 m2, obecná prístupová cesta, Inžinierske Siete

Reality Slavkovce

Iný objekt | Nezadaná | 890 m²

Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja nehnuteľnosti v obci Slavkovce , 20 km od Mi

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na predaj Slavkovce

108,000 € 121 €/m²

Pekný gazdovský dom v Maďarsku 20 min. od Košíc, 20km od Košíc v obci Abaújvár, všetky IS, výborná lokalita

Reality Kechnec

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

širokú ponuku nehnuteľností v Maďarsku, blízko Košíc nájdete na : www.reality321.sk REALITY3

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kechnec

85,000 € 680 €/m²

Moderný 1,5-izbový byt s parkovacím miestom

Reality Senec

2 izbový byt | Marhuľová | 37 m²

Hľadáte bezpečné zhodnotenie peňazí alebo štýlové bývanie v tichom prostredí? Ponúkame na preda

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

159,000 € 4297 €/m²

Novinka
Novinka

3-IZBOVÝ MEZONET V DVOJDOME – STUDIENKA

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 86.16 m²

ABO fin&real Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový mezonet v dvojdome v pokojnej a v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Studienka

230,000 € 2669 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | VÝROBNO - SKLADOVACÍ AREÁL | PARTIZÁNSKE

Reality Partizánske

Priestor pre sklad | Cintorínska | 3,003 m²

Realitná spoločnosť ALL INCLUSIVE Vám ponúka: NA PREDAJ VÝROBNO - SKLADOVACÍ OBJEKT V MESTE PA

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom priestranný 2-izbový byt, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave – Nové Me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu 120 m², pozemek 392 m²

Reality Poprad

Rodinný dom | 120 m²

Predám jedinečný 7-izbový dom, ktorý sa nachádza vo veľmi dobrom stave a je vybavený podľa naj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

559,000 € 4658 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom nebytového priestoru v historickej budove priamo v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rooseveltova | 140 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny nebytový priestor o výmere 120 m², ktorý sa nachádza na vyvýšen

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Vaše nové bývanie v 4 izb. byte v NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 123.27 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 10

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

370,821 € 2998 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Byty na predaj v Bratislave (8561)
Upresniť hľadanie