1-izbový apartmán, 39 m², Albánsko - Drač

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🌊 APARTMÁN PRI MORI – OBLASŤ DRAČ, ALBÁNSKO Na predaj moderný 1-izbový apartmán v Albánsku –

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

71,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

🔥ZNIŽENÁ CENA HOLODOM DVOJDOM KOMPLEX PRIVLAKA - CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj jedinečný luxusný dvojdom v Privlake – Ideálna voľba pre náročnýc

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

595,000 € 2911 €/m²

ŠTART VO VLASTNOM ALEBO INVESTÍCIA–1 IZBOVÝ BYT, HUMENNÉ

Reality Humenné

1 izbový byt | Laborecká | 31 m²

Štartujte vo vlastnom alebo investujte rozumne – 1-izbový byt po rekonštrukcii, ul. Laborecká ,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

60,900 € 1965 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK - HAŽÍN NAD CIROCHOU

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Hažín nad Cirochou | 2,591 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj pozemok v tichom prostredí pod lesom vhodný na výs

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

33,000 € 13 €/m²

3D / EXKLUZÍVNE / PRIESTORY NA PRENÁJOM, SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Nábrežie Hornádu | 54 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na PRENÁJOM obchodné (nebytové) priestory na Náb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 IZBOVÝ BYT, KEŽMAROK - POPRAD

Reality Kežmarok

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta s vlastnými financiami hľadám na kúpu 1-IZBOVÝ BYT. - lokalita: Kežmarok, Poprad,

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Kežmarok

70,000 €

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM, DLHÁ LÚKA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Rodinný dom | Hlavná | 297 m²

ARCHEUS reality Bardejov vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Dlhá Lúka

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bardejov

249,000 € 838 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY V PRIEMYSELNEJ ZÓNE, BARDEJOV

Reality Bardejov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Giraltovská | 23,494 m²

Ponúkame vám na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne Bardejova, časť Bardejovská Nová Ve

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena dohodou

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM, PARTIZÁNSKA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska | 20 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a klimatizovaný kancelársky priestor s výbornou polohou priamo v ce

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

278.3 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM, HAŽLÍN, OKRES BARDEJOV

Reality Hažlín

Rodinný dom | Hažlín | 0 m²

Ponúkame vám na predaj starší murovaný rodinný dom situovaný v obci Hažlín, vzdialenej len 12 k

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hažlín

64,980 €

NÁJOM - OBCHODNO-KANCELÁRSKE PRIESTORY, STÖCKLOVA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Stocklova | 95 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny obchodno-kancelársky priestor s výmerou 95 m², situovaný p

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, PODHORANY, 817 M2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 817 m²

🌞 ARCHEUS REAL. – Exkluzívne na predaj! Pekný slnečný pozemok (817 m²) v obci Podhorany, len 10

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

48,200 € 59 €/m²

3,5 IZBOVÝ BYT 78 m2, TERASA 49 m2, GARÁŽ, SOLIVAR, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Solivarská | 78 m²

ARCHEUS reality Prešov ponúka exkluzívne na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3,5

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

244,000 € 3128 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE/4 izb. dom – hrubá stavba, 738 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj hrubú stavbu rodinného domu v podta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

232,720 €

EXKLUZÍVNE/3 izb. dom – hrubá stavba, 702 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

219,700 €

EXKLUZÍVNE / 3 IZBOVÝ BYT (BALKÓN), KUZMÁNYHO,KEŽMAROK, 80m2

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 80 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka NA PREDAJ veľkometrážny 3 IZBOVÝ BYT s balkóno

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

165,000 € 2063 €/m²

NA PRENÁJOM, OBCHODNÝ, PREVÁDZKOVÝ PRIESTOR 28m2, RASLAVICE

Reality Raslavice

Obchodné priestory | Raslavice | 28 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na 🏪 PRENÁJOM - OBCHODNÝ A PREVÁDZKOVÝ PRIESTOR v Raslaviciac

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Raslavice

300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🧨POZEMOK - ZÁHRADA, ULICA ŠURANSKÁ,ČERMÁŇ-NITRA

Reality Nitra

Rekreačný pozemok | Šuranská | 391 m²

ARCHEUS reality ponúkame na predaj slnečnú záhradu v záhradkarskej lokalite na Šuranskej ulici,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

37,000 € 95 €/m²

5 IZB.ROD.DOM, GARÁŽ, POZEMOK 986 M2, HRACHOVIŠTE, okr. NMnV

Reality Hrachovište

Rodinný dom | Hrachovište | 0 m²

Hľadáte miesto, kde si vaša rodina konečne nájde svoj pokoj, priestor a pohodlie? Tento priestr

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hrachovište

210,000 €

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT, 58M2, MYJAVA, BRADÁČOVA ul.

Reality Myjava

2 izbový byt | Bradáčova | 58 m²

Archeus reality ponúka príležitosť na kúpu 2-izbového tehlového bytu, v bytovom dome 🏠, v pokoj

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Myjava

87,990 € 1517 €/m²

5 IZB.ROD.DOM, POZEMOK 1.895M2, BREZOVÁ pod BRADLOM, MYJAVA

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Pod Vŕškami | 0 m²

Na predaj viacgeneračný rodinný dom 🏡, ktorý očarí svojou polohou, výhľadmi na Myjavské kopanic

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

175,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový mezonet Galanta

Reality Galanta

Mezonet | Hodská | 150 m²

ARCHEUS realitná kancelária Domov, ktorý má dušu. Objavte jedinečný mezonet s atmosférou rodin

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Galanta

267,500 € 1793 €/m²

NA PREDAJ ROD. DOM, POZEMOK 294M2, KLÁŠTORSKÁ ul., PIEŠŤANY

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kláštorská | 0 m²

Na prdaj rodinný dom, ktorý spája kvalitu rekonštrukcie, praktickú dispozíciu a príjemnú atmosf

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Piešťany

219,990 €

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Rodinné domy na predaj (23068)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie