Rodinný dom Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Veľký Šariš | 140 m²

Ponuka na predaj: Nízkoenergetický rodinný dom Veľký Šariš Ponúkame na predaj pekný rodinný d

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

289,500 € 2068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný rodinný dom na slnečnej parcele (957 m²) v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská | 120 m²

🏠 EXKLUZÍVNE: Kompletne zariadená novostavba s fotovoltikou a nízkymi nákladmi – Prešov Ponúk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prešov

375,500 € 3129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM – Kancelárske priestory a výr. haly Lipany

Reality Dubovica

Priestor pre výrobu | Dubovica/Lipany | 1,165 m²

PRENÁJOM – VÝROBNÉ HALY A KANCELÁRSKE PRIESTORY Lipany – Dubovica Na prenájom ponúkame funkčný

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dubovica

5 €/m2 0 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – Výrobné haly a admin. priestory Lipany/ Dubovica

Reality Dubovica

Priestor pre výrobu | Dubovica/Lipany | 1,165 m²

PREDAJ – VÝROBNÉ HALY A KANCELÁRSKE PRIESTORY Lipany – Dubovica Na predaj ponúkame funkčný a ko

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Dubovica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NÁJOM: 2 IZBOVÝ BYT 66 m2, LODŽIA, REKONŠTRUKCIA, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Martina Benku | 66 m²

ARCHEUS reality Prešov 🏡 ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zrekonštruovaný, priestranný a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prešov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM, OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNA BUDOVA, VEĽKÝ ŠARIŠ

Reality Veľký Šariš

Obchodné priestory | Veľký Šariš | 327 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM 🏭 obchodno-administratívnu budovu vo Veľkom Šariš

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Šariš

3,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ, POZEMOK, 752M2, KAPUŠANY

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Kapušany | 752 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na predaj 🏡 pozemok v katastrálnom území obce Kapušany s krá

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kapušany

99,000 € 132 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT, 64 m2, SÍDLISKO III, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Bajkalská | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM ZARIADENÝ, 3 IZBOVÝ byt s loggiou na sídlisku III

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj pozemku 8292m2, Sabinov, ul. Levočská

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 8,292 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 8 292 m² v okresnom meste Sabinov, parcela reg

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

32 €/m2 32 €/m2

Exkluzívny pozemok pri ceste a sieťach v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 940 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj exkluzívny slnečný pozemok pri ceste a sieťach

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

135,000 € 144 €/m²

Veľký pozemok určený na výstavbu viacerých RD Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 2,525 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj veľkorysý pozemok určený na výstavbu rodinného

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

303,000 € 120 €/m²

GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM - OBEC GARADNA - MAĎARSKO

Reality Garadna

Rodinný dom | Maďarsko | Garadna | Garadna

Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný dom v obci GARADNA 30 minút od Košíc. - dom bol p

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Garadna

40,000 € 400 €/m²

2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE TEHELNÉ POLE, BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, prípadne v no

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Hľadám rodinný dom v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre klientov z obhliadok rodinného domu na Šidlovci v Prešove, ktorým sa neušiel, hľadám podobn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na kúpa Prešov

Cena na vyžiadanie

Pre 8 záujemcov hľadáme 2 alebo 3 izbový, prerobený tehlový byt / Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, máme až 8 kupujúcich na tehlový 3i prípadne aj väčší 2-izbový kompletne prerobený by

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

200,000 €

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na sídlisku III alebo II

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na síslisku III alebo II. Byt môže byť v pôvodnom stave.

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 €

1 IZBOVÝ BYT, KEŽMAROK - POPRAD

Reality Kežmarok

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta s vlastnými financiami hľadám na kúpu 1-IZBOVÝ BYT. - lokalita: Kežmarok, Poprad,

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Kežmarok

70,000 €

3D / EXKLUZÍVNE / PRIESTORY NA PRENÁJOM, SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Nábrežie Hornádu | 54 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na PRENÁJOM obchodné (nebytové) priestory na Náb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový apartmán s balkónom, 88 m², Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán s balkónom – Drač (Durrës), Albánsko | 88 m² | Ponúkame na predaj nový 2-izb

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

235,000 € 2670 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán na predaj, 36 m² – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán na predaj – Drač (Durrës), Albánsko | 36 m² | Ponúkame na predaj nový 2-izbo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 4028 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2,5-izbový apartmán, 65 m², Albánsko - Durrës

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

APARTMÁN PRI MORI – DRAČ, ALBÁNSKO Na predaj moderný apartmán o výmere 65 m², ktorý sa nachád

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

159,900 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Jednoizbový investičný apartmán s lodžiou, 40 m2, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🚀GARZÓNKA S PREKRYTOU LODŽIOU – GOLEM, ALBÁNSKO Na predaj ponúkame kompletne zariadenú garsón

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

56,000 € 1697 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán s veľkou terasou, 46 m2, Albánsko - Drač

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

☀️2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU A VÝHĽADOM NA MORE – ALBÁNSKO, JADRAN Na predaj ponúkame 2-izbov

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

98,990 € 2152 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23068)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Upresniť hľadanie