Kancelárske priestory na Sabinovskej ulici (Ružinov), 125 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sabinovská | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok v polosuterénnych priestoroch v administratívnej bu

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Bazovského | 74 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Stavebný pozemok Topoľčany / aj na dva domy

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 1,417 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok buď na jeden dom alebo pre dva rodinné domy priamo v

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária 30m2, Gajova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 29.92 m²

Ponúkame vám na prenájom kanceláriu o veľkosti 29,92m2 v administratívnej budove Gajova 4 v tic

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívne priestory 49m2, Reding Tower 2, Racianska ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory s vlastným soc. zariadením a vlastnou ku

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Rodinný dom Hajná Nová Ves

Reality Hajná Nová Ves

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Hajná Nová Ves , okr. Topoľčany. Rodinný dom z roku cca 19

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hajná Nová Ves

65,000 € 650 €/m²

Administratívna budova na podnikanie Ludanice

Reality Ludanice

Kancelárie, administratívne priestory | ticha | 352 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívna budova Ludanice, ticha. Plocha: úžitková 352m2, zastavan

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Ludanice

360,000 € 1023 €/m²

Pozemok na predaj - Závada, okr. Topoľčany

Reality Závada

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 639 m²

Ponúkam na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, v obci Závada, v tichej ulici. Plo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Závada

33,000 € 52 €/m²

Pozemok - Topoľčany

Reality Topoľčany

Orná pôda | intravilán | 18,229 m²

Ponúkam na predaj pozemky - poľnohospodárska pôda v intraviláne mesta Topoľčany - v blízkosti D

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

6 €/m2 6 €/m2

Priestor do prenájmu v centre Topoľčian

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Obchodná | 366 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v centre Topoľčian. Vhodné pre obchod

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Novostavba Rodinného domu Bojná

Reality Bojná

Rodinný dom | Zababica | 90 m²

Ponúkame vám novostavbu rodinného domu / dvojdom v obci Bojná v novej zástavbe rodinných domov.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bojná

187,000 € 2078 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Horné Obdokovce / zachovalý

Reality Horné Obdokovce

Rodinný dom | ticha | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Horné Obdokovce v tichej časti obce . Jedná sa o ro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Obdokovce

150,000 € 1364 €/m²

Zachovalý rodinný dom Urmince

Reality Urmince

Rodinný dom | Tichá | 150 m²

Ponúkame vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Urmince kúsok od Topoľčian v smere na mesta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Urmince

155,000 € 1033 €/m²

Rodinný dom Topoľčany Kompletná rekonštrukcia

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Radlinského | 111 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

264,000 € 2378 €/m²

Rodinný dom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Topoľčany na ulici Sládkovičova. Jedná sa o zachov

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s balkónom Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Pod kalváriou | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou. By

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Prenájom priestorov kancelárie Topoľčany

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Streďanská | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom priestor na klanceláriu na Streďanskej ulici v polyfunkčnej budove v T

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestor na Prenajom Topoľčany

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Hollého | 14 m²

Ponúkame vám na prenájom priestory v polyfunkčnom objekte v Topoľčanoch v priamom centre mesta

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom 724 m² kancelárskych priestorov v Bratislave na Trnavskej ces

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 724 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na rozhraní Ružinov – Nové Mesto. Nachádzajú sa na 1