Veľká kancelária so zázemím v historickej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | 53 m²

Na prenájom kancelárske priestory v krásnej budove neďaleko centra mesta Realitná kancelária R

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

265 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Tranovského | 130 m²

Hľadáte kancelárske priestory v centre mesta? Realitná kancelária RESIDENCE Vám exkluzívne ponú

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Investičný pozemok pre polyfunkčnú výstavbu, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta k nemocnici | 6,703 m²

Ponúkame na predaj lukratívny ucelený pozemok v širšom centre krajského mesta Banská Bystrica,

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša.

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²

Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša s panoramatickým výhľadom Hľadáte

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Stráňami | 1,729 m²

Hľadáte investičnú príležitosť na Liptove? Ponúkame vám atraktívny stavebný pozemok na severe L

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

110 €/m2 110 €/m2

3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Štýlové bývanie – Unikátny rodinný dom s vežou, aký nemá nikto

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Dlhá | 155 m²

Túžite po bývaní, ktoré vybočuje z radu? Chcete vlastniť kúsok histórie pretvorený do moderného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU – OC Podbreziny, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | Smrečianska | 291 m²

Realitná kancelária Ponúka na prenájom priestranný obchodný priestor o výmere 291 m² nachádzaj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Rodinná usadlosť pri Váhu – domov, ktorý má dušu… aj potenciál!

Reality Ivachnová

Rodinný dom | 525 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája čaro nádhernej liptovskej prírody s komfortom vidieckeho bývania?

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivachnová

Cena dohodou

Moderné horské štúdio v Jasnej v rezorte Montis

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²

Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Luxusný horský dvojspálňový apartmán s parkovacím státím v lyžiarskom stredisku Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

269,000 € 5118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojizbový kompletne zariadený byt /apartmán v novostavbe v L.Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Belanská | 62 m²

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

159,500 € 2573 €/m²

Pozemok v priemyselnej zóne na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 205 €/m²

Stavebný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

285,000 € 165 €/m²

Horský apartmán v projekte Montis

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Lúčky | 63.65 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Apartmán s nádherným výhľadom na predaj Demänovská Dolina

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

290,000 € 7160 €/m²

Na predaj záhradka v Liptovskom Mikuláši – lokalita Podbreziny sever

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Žiarska | 352 m²

Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo vlastnú úrodu ovocia a zeleniny? V lokalite Po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

15,000 € 43 €/m²

2-izbový byt v rodinnom dome

Reality Vyšná Boca

2 izbový byt | Vyšná boca 113 | 55 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v rodinnom dome vo Vyšnej Boc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Vyšná Boca

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Sezónny Prenájom V MALAGE

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka SEZÓNNY PRENÁJOM – Objavte tento očarujúci byt s rozlo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom

1,400 €/mesiac 35 €/mesiac/m²

Chatka pri zjazdovke v Jasnej + 2 parkovacie miesta

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Oplotený areál na prenájom – skvelá poloha pri hlavnej ceste

Reality Liptovský Mikuláš

Priemyselná zóna | 403 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom oplotený areál s výmerou 403 m², priamo n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Liptovský Mikuláš