RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou-osada Mladoňov

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Mladoňov | 2,657 m²

Predám pozemok o výmere 2657 m2 v krásnej prírode osady Mladoňov (Lazy pod Makytou). ° pozemok

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

19 €/m2 19 €/m2

RADO | pozemok vhodný na developérsky projekt| Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,706 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so staršou dvojpodlažnou priemyselnou bud

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

319,800 € 187 €/m²

RADO | 5-izbový dom 162m2 + pozemok 604m2 | Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 162 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 5-izbový bungalov vo výstavbe, nachádzajúci sa v obci

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

214,900 € 1327 €/m²

RADO | Staromestský 3-izbový byt s atmosférou a dvorom | Mariánska I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 73.65 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj výnimočný staromestský 3-izbový byt s jedinečn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 8350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prémiová vila | 6680m2 pozemok | 5 min od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 420 m²

Súkromné rodinné sídlo s bazénom, wellnessom, vlastným vinohradom a parkom na pozemku 6 680 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

1,750,000 € 4167 €/m²

RADO | Exkluzívna honosná kúria | 4 ha pozemok | Dunakiliti - HU

Reality Dunakiliti

Objekt pre obchod | Maďarsko | Dunakiliti |

RADO reality vám predstavuje unikátnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť, ktorá nemá na súčasno

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Dunakiliti

2,288,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 9000 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Bratislavská | 9,000 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

138 €/m2 138 €/m2

RADO | Na predaj záhrada v meste Myjava

Reality Myjava

Záhrada | Kamenné | 227 m²

RADO reality vám ponúka na predaj záhradu v záhradkarskej časti ovocného sadu Michala Šimonovič

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

6,000 € 26 €/m²

RADO | Na prenájom obchodný priestor + sklad, 120m2, FIRMBOX, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Brnianska | 120 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor so skladom (FIRMBOX) s rozlohou približne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | 4i byt 155m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 155 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 155m2 na Jesenského

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2580 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na prenájom garsónka 30m2, Východná - Trenčín

Reality Trenčín

Garsónka | Východná | 30 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom garsónku s rozlohou 30m2 na ulici Východná v Trenčíne. Byt

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

RADO | Rodinný dom s komerčným využitím, Chocholná - Velčice

Reality Chocholná-Velčice

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Chocholná-Velčice. Táto nehnuteľnosť je

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Chocholná-Velčice

69,900 € 520 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2F), 2i byt 60 m2 s loggiou 5,4 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.96 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením D.2F v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

246,144 € 4105 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1B), 3i byt 89 m2, predzáhradka 120 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 89.09 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt s označením C.1B – ideálna voľb

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

404,250 € 4538 €/m²

RADO | 8i RD s dvoma garážami a záhradou 974m2 | Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Poľovnícka | 348 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,900 € 1034 €/m²

RADO | Prenájom od 7 m² do 66 m² skladových priestorov | Zlatovce

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Brnianska | 66 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom skladové priestory od 7 m² do 66 m² v polyfunkčnej budove n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

2.81 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1E), 3i byt 87 m2, predzáhradka 138 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.1E v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

416,500 € 4777 €/m²

RADO | Pozemok - trvalý trávny porast | 3262 m2 | Záblatie

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 3,262 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v Záblatí. Výmera pozemku je 3262m2. Pozemok je vede

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

34,500 € 11 €/m²

RADO | Prenájom 207 m² obchodné priestory | Zlatovce

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Brnianska | 207 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom obchodné priestory v administratívnej budove nachádzajúcej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.99 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Rezidencia Karpatská A.2B, 2i byt 56,9m2 s terasou 7,4 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

231,173 € 4063 €/m²

RADO | Kancelárie na prenájom 40.06m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 40.06 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

167 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 652m2, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

79,900 € 123 €/m²

RADO | Stavebné pozemky Radimov - časť Budkovany

Reality Radimov

Komerčná zóna | 71,610 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Radimov, časť Budkovany. K pozemkom je

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (736)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23069)
Upresniť hľadanie