Priestranné kancelárie v projekte City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 120 m²

Tieto priestranné kancelárske priestory sa nachádzajú v kvalitnej novostavbe City Gate v histor

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Klingerka: Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný byt v projekte City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie SNP | 120 m²

Tento priestranný trojizbový byt sa nachádza v kvalitnej novostavbe City Gate v historickom cen

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelársky priestor v jedninečnej lokalite na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mudroňova 6 | 84 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom jedinečný priestor v p

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

RIVERS | Exkluzívny byt s panoramatický výhľadom a parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 106 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v Projekt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SKY PARK - Byt na mieru s panoramatickým výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 97.53 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj elegantný na mieru zariadený byt na 20.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 6654 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Byt v Sky parku na 20.p. s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 97.53 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 6654 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Byt v minimalistickom štýle s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50.45 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka v projekte SKY PARK v Bratislave I na prenájom na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Útulný byt v rezidencii Machnáč

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61.54 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom jedinečný 2-izbový byt v bytovom dome

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RIVERS | Dve parkovacie státia vedľa seba v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Landererova | 15 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom dve parkovacie státia vedľa seba na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Bývanie s dušou a najlepšou adresou: Rodinný dom pod Borinou na 10,7á pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Inovecká | 220 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj prírody s pulzom mesta? Exkluzívne vám ponúkame výnimočný ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 1591 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,211 € 4323 €/m²

Novinka
Novinka

COMODINO - príjemný 1i byt v komplexe KOLOSEO pri Kuchajde, s balkónom a útulným zariadením

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 42 m²

COMODINO ponúka na prenájom priestranný a prijemne zariadený jednoizbový byt s balkónom, o výme

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

COMODINO | Krásny 1-izbový byt s balkónom pri OC NIVY – novostavba, zariadený, Košická ul. I ZWIRN I

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Košická | 40.95 m²

COMODINO ponúka na prenájom krásny 1 - izbový byt 35,33 m2 s balkónom 5,62 m2 , v TOP lokalite

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

COMODINO - dostupné kancelárske priestory na skvelej adrese, s pohodlným parkovaním a bez provízie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 214 m²

COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe 214 m², ktoré sa nachá

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

COMODINO - novostavba modernej vily v Lamači s veľkorysým pozemkom, nádhernými výhľadmi a kvalitným prevedením

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Cesta na Klanec | 217 m²

COMODINO ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj krásnu 6 – izbovú, čerstvo skolaudo

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 4378 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO - Jedinečný byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 116 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO - úchvatná rezidencia v Devíne, s vlastnou záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Solúnska | 125 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý dvojpodlažný 4- izbový byt o výmere 125 m2 s vlastno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

COMODINO - Kancelárske priestory na Námestí SNP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 1 m²

BEZ PROVÍZIE COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe od 15-150

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

COMODINO - Kancelárske priestory na Námestí SNP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 18 m²

BEZ PROVÍZIE COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe 18 m², k

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

COMODINO - perfektná garsónka v skvelej lokalite pri Račianskom mýte, so spoločnou záhradou a vo vysokom štandarde!

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Čajakova | 19 m²

COMODINO ponúka na prenájom exkluzívnu a štýlovú garsónku o výmere 19 m², situovanú na 1. posch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

COMODINO - Predaj garáže v radovej zástavbe v TOP lokalite pod Kramármi (kat. BA - Nové Mesto)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Nezadaná | 16 m²

COMODINO - V zastúpení majiteľa predávame garáž v radovej zástavbe na Opavskej ulici pod Kramár

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1563 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (735)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie