RIVERS - Veľkorysý rodinný dom po rekonštrukcii

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Puškinova | 442.98 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj trojpodlažný, renovovaný rodinný dom v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

649,000 € 1465 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Rodinný dom v obľúbenej lokalite Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Puškinova | 442.98 m²

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

649,000 € 1465 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Exkluzívny pozemok v BA I. so stav. povolením - PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,200 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny, južne orientovaný pozemok v Bratislave I. Súčas

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Moderný trojizbový byt v centre mesta (3D prehliadka)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 84 m²

Ponúkame na prenájom moderný trojizbový byt v rezidenčnom komplexe Dunajská - Inner City Reside

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pri Strelnici - parkovacie státie v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Pri strelnici | 16 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Jedinečné bývanie v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 97 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný mestský 2,5 izbový byt s

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kancelárske priestory v LAKESIDE PARKu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 861 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom vysoko kvalitné kancelárske priestory

Publikované: 27.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

Luxusný dizajnový kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 5688 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Nadčasová vila Timravina

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Timravina | 450 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu nad Palisádami. Sú rekonštrukcie,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Dom vhodný na kancelárie na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 305.79 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nezariadený rodinný dom, ktorý sa nac

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RIVERS | Trojpodlažný rodinný dom na prenájom na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 305.79 m²

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RIVERS | Byt s dvomi spálňami a výhľadom na Dunaj v River parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 115 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nadštandardný byt s dvomi spálňami s

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mezonetový byt s terasou na streche

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinová | 148 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom 3-izbový mezonetový byt na Štetin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Exkluzívny 4-izbový byt s parkovaním v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | BORY NA HRÁDZI príjemný a svetlý 4-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Bory na Hrádzi | 96.14 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, svetlý a dispozične mimoriadne prakt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

400,000 € 4161 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4 izbový byt s jedinečnou atmosférou v centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gajova | 129.3 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj 4-izbový byt s veľkorysou výmerou izieb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Dizajnový byt v Sky parku s priamym kontaktom so zeleňou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 79.42 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj dizajnový byt v projekte Sky Park, ktorý

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 7542 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Reality v Martine (735)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Rodinné domy na predaj (23076)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Upresniť hľadanie