PRENÁJOM | 2i BYT, ZARIADENÝ aj KRÁTKODOBO od 1.6.2026

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska 14 | 42 m²

Opäť si raz musíte hľadať prenájom a nebaví Vás už to neustále sťahovanie? Chcete konečne skuto

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prešov

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

>>super ponuka - 2i byt pri Auparku/Digital parku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Zádunajskej ceste č. 8 v Petržalke oproti Auparku, hneď ve

Publikované: 25.05.2021 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3 izbový byt na predaj, Slatina nad Bebravou

Reality Slatina nad Bebravou

3 izbový byt | Slatina nad Bebravou | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Slatine nad Bebravou.

Publikované: 14.07.2019 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Slatina nad Bebravou

88,800 € 532 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt v Martine - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | - | 69 m²

Beplan reality ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ľadoveň v Martin

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1410 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 157 m²

Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

189,900 € 1210 €/m²

člen NARKS

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS

Na predaj, 3 izbový byt s predzáhradkou v Trsticiach

Reality Trstice

3 izbový byt | 82 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj – útulný 3-izbový byt s predzáhradkou v Trstici

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trstice

139,990 € 1707 €/m²

člen NARKS

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný pozemok, na predaj Pata, 755m2

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

Predaj, Rodinný dom s garážou, novostavba v centre obce Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1806 €/m²

člen NARKS

Na predaj, 4 izbový rodinný dom Dvorníky, okres Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 110 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom v obci Dvorníky pri Hlohovci –

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 1318 €/m²

člen NARKS

RADO | Pekný 2-izbový byt s lodžiou | investičná príležitosť |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 38 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj svetlý a príjemný 2-izbový byt so zasklenou lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou-osada Mladoňov

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Mladoňov | 2,657 m²

Predám pozemok o výmere 2657 m2 v krásnej prírode osady Mladoňov (Lazy pod Makytou). ° pozemok

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

19 €/m2 19 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Upresniť hľadanie