Predaj - pozemok s úžasným výhľadom - Bratislava IV.

N098-14-EMJU Predám výnimočný slnečný pozemok s úžasným výhľadom a veľkým potenciálom v Bra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

Predám 3-izbový byt na ulici Bruselská, Košice N003-113-BILL

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | Bruselská | 72 m²

ID: N003-113-BILL Ponúkám na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Bruselská na Sídlisku Ťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

181,900 € 2526 €/m²

Rodinný dom s génius loci v Myslave na predaj

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | 150 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Nové bývanie - realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj dom s jedinečn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

365,000 € 2433 €/m²

Veľký pozemok - Plavé Vozokany (N011-14-MAHA)

Reality Plavé Vozokany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Medvecké | 5,069 m²

Na predaj priestranný, slnečný a rovinatý pozemok o výmere 5 069 m² v pokojnej obci Medvecké.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Plavé Vozokany

64,000 € 13 €/m²

Areál s halou, vážnicou, IS– Malé Krškany, LV (N036-14-MAHA)

Reality Krškany

Skladový objekt | 0 m²

Ponúkame na predaj dva rozľahlé pozemky v obci Malé Krškany (okres Levice) s výborným podnikate

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Krškany

214,000 €

Úžasná chata v srdci Hnileckej doliny N001-12-MIKL

Reality Nálepkovo

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Na predaj: dvojposchodová chata v Nálepkove – ideálne miesto na oddych aj celoročné bývanie Po

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nálepkovo

111,000 €

Predaj, prevádzková budova, dieľne, kanc. priestory-Štúrovo

Reality Štúrovo

Priestor pre výrobu | Továrenská | 2,123 m²

N168-18-FRAD Link na video obhliadku: youtu.be/alzNQSWwOQY?si=xx0cLisyLRVXv_d9 Ponúkame na pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Štúrovo

499,900 € 235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj,stavebný pozemok,priemyselný park-Štúrovo

Reality Štúrovo

Komerčná zóna | Továrenská cesta | 5,000 m²

N021-14-FRADa Hľadáte ideálny pozemok pre svoju firmu? Miesto, kde môžete postaviť sklad, kanc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

412,000 € 82 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Preda,j obchodná budova - Dulovce(N064-18-FRAD)

Reality Dulovce

Obchodné priestory | Hlavná | 200 m²

N064-18-FRAD Skvelá príležitosť pre vaše podnikanie! Ponúkame vám na predaj komerčnú budovu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Dulovce

195,000 € 975 €/m²

Predaj, chata - Kamenica nad Hronom (N042-13-FRAD)

Reality Kamenica nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | . | 50 m²

N042-13-FRAD Ponúkam Vám na predaj poschodový rekreačný domček s pozemkom o výmere 395 m2 v ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

27,000 € 540 €/m²

Predaj,investičný stavebný pozemok-Veľké LudinceN190-14-FRAD

Reality Veľké Ludince

Pozemok pre bytovú výstavbu | . | 1,710 m²

N190-14-FRAD Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok v obci Veľké Ludince, okres Levice

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Ludince

12 €/m2 12 €/m2

Predaj, 1,5-izbový byt so záhradkou-Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

N211-111-FRADE3 Link na virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/be095627-77a2-4fed-9328-6cd475

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

234,990 € 3984 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Prešov – Kráľova Hora, Sídlisko 3. (N005-14-MIDUa)

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jána Lazoríka | 843 m²

Exkluzívny slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Prešov – Kráľova Hora, Sídlisko 3. Hľa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

130,000 € 154 €/m²

NOVÁ CENA,rod. dom s veľkým pozemkom-Semerovo(N204-12-FRAD)

Reality Semerovo

Rodinný dom | . | 0 m²

N204-12-FRAD Link na viedo obhliadku: youtu.be/1UERYouxyIk?si=yMmSxqIcOp9el1k0 Ponúkame vám n

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Semerovo

79,950 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom priestory v centre mesta s možnosťou rozdelenia podľa potreby (N024-25-BP)

Reality Nitra

Prevádzkový areál | x | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v administratívnej budove, Priestory vhodné na kancelárie, a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Stavebný pozemok Mlynica - Medzi Vodami

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

N102-14-ERVEa . Znížená cena Ponúkame Vám na predaj úžasný výhľadový stavebný pozemok v obci M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 191 €/m²

Stavebný pozemok Veľká Lomnica, Pod lesom

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Lesom | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica, okres Kežmarok, na tichej ulici P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

329 €/m2

TTP pozemok na predaj Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Orná pôda | Stara lesna | 1,557 m²

N094-14-ERVE Ponúkame Vám na predaj pozemok- trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Stará

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

Stavebný pozemok - Ondrejovce (N031-14-MAHA)

Reality Ondrejovce

Záhrada | 1,545 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu rodinného domu s veľkýn pozemkom? Tento veľký stavebný poze

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ondrejovce

32,900 € 21 €/m²

Predaj, pozemok - Jur nad Hronom (N029-14-MAHA)

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 610 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok o výmere 610 m² v obci Jur nad Hronom (okres Levice). Po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

28,000 € 46 €/m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 izbový byt, Sídl. Pod Sokolejom, Humenné (N016-MIM)

Reality Humenné

3 izbový byt | 0 m²

N016-MIM Rýchly obchod, spokojnosť na obidvoch stranách! Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 izb

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

Pozemok 16ár v Seliciach za super cenu! (N21-14-BP)