Na prenájom rodinný dom v Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | SNP | 120 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v Šuranoch o rozlohe 100 m2. -dom pozostáva z troch izieb, spo

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na prenájom Šurany

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Podzámska | 39 m²

Ponúkame Vám do prenájmu kancelárske priestory v Nových Zámkoch neďaleko centra. Kancelária sa

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelária do prenájmu v centre Nových Zámkov.

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

Ponúkame Vám do prenájmu kanceláriu s podlahovou plochou 30 m2, nachádza sa v priamom centre na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom sa nachádza v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Nové Zámky

229,000 € 1992 €/m²

PRENÁJOM - priestor v centre Komárna na NÁDVORÍ EURÓPY

Reality Komárno

Iný objekt | Nádvorie Európy | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný a prevádzkový priestor v Komárne, Nádvorie Európy v absolútno

Publikované: 16.11.2022 Aktualizované: 09.10.2025
Objekty na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 4/5 izbový rodinný dom v Novej Stráži časť Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj 4/5 izbový rodinný dom v Komárne časť Nová Stráž. Dispozične sa dom skla

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Komárno

156,000 € 867 €/m²

Luxusný rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 147 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový luxusný rodinný dom v Nových Zámkoch. Je to tehlový rodinný

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 13.12.2023
Domy na predaj Nové Zámky

490,000 € 3333 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,750 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok s menšou prístavbou v Nových Zámkoch. Na po

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 10.02.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

160 €/m2 160 €/m2

PRENÁJOM - kancelárske priestory v budove Arriva, bratislavská cesta Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | budova Arriva | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Komárne, budova Arriva, Bratislavská cesta. Pl

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 09.10.2025
Priestory na prenájom Komárno

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely - ubytovňa, penzión. Len 4 km od Štúrova. ODPORÚČAME.

Reality Kamenica nad Hronom

Rodinný dom | Kamenica nad Hronom | 500 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v obci Kamenica nad Hronom. Nachádza v krásnom ti

Publikované: 25.04.2018 Aktualizované: 01.12.2022
Domy na predaj Kamenica nad Hronom

83,000 € 166 €/m²

PRENÁJOM - Skladových priestorov v priemyselnej zóne v Komárne

Reality Komárno

Skladový objekt | priemyselná zóna | 1,100 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v Komárne, priemyselná zóna. Plocha: úžitková od 50

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na prenájom Komárno

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! PREDAJ - Stavebný pozemok pre výstavbu poschodového polyfunkčného objektu v centre Komárna

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | absolútne centrum | 234 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre výstavbu poschodového polyfunkčného objektu v centr

Publikované: 02.08.2022 Aktualizované: 17.12.2025
Pozemky na predaj Komárno

98,000 € 419 €/m²

Predáme chatku s elektrinou, pekným pozemkom a viničom.

Reality Kamenný Most

Chata, drevenica, zrub | 30 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatku s novou strechou, peknou terasou. Nachádza len 2 km

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 21.02.2023
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

22,000 € 733 €/m²

Na predaj - Záhrada výmera 509 m2

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, záhradu v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 509 m2 a

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 28.05.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

8,000 € 20 €/m²

PREDAJ/PRENÁJOM - skladových - výrobných - obchodných logistických priestorov vhodné na skladovanie v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | 1,300 m²

Ponúkame Vám na predaj skladové - výrobné - obchodné priestory vhodné na skladovanie s kancelár

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

335,000 € 258 €/m²

PREDAJ - záhrada s dvomi záhradnými domčekmi v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 400 m²

Na predaj vám ponukám záhradu s dvomi drevenými záhradnými domčekmi v Komárne. Pozemok je o roz

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

40,000 € 100 €/m²

2-izbový byt

Reality Imeľ

2 izbový byt | Hlavná | 54 m²

Predám 2-izbový byt v obci Imeľ. Byt sa nachádza na hlavnom ulici v úplne zrekonštruovanom, za

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Imeľ

75,000 € 1389 €/m²

Krásna rekreačno-úžitková záhrada na predaj v Nových Zámkoch. Znížená cena!

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 451 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačno-úžitkovú slnečnú záhradu v novej záhradkárskej osade v Nových

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

14,300 € 32 €/m²

PREDAJ - rodinný dom v areály kúpaliska v PATINCIACH ! DOHODA MOŽNÁ!

Reality Patince

Rodinný dom | areál kúpaliska | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Patinciach v areály kúpaliska. Plocha: úžitková 125m2, poz

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Patince

Info v RK

PRENÁJOM - Kancelárske priestory na Leteckom poli v Komárne

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Leteckom poli v Komárne. Plocha: úžitková 90

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kancelárie/obchodné priestory vo vyhľadávanej lokalite v Kolárove

Reality Kolárovo

Kancelárie, administratívne priestory | 175 m²

Ponúkam vám vo výhradnom zastúpení majiteľa kancelárie/obchodné priestory/polyfunkčný objekt vo

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Priestory na predaj Kolárovo

175,000 € 1000 €/m²

PREDAJ - Polyfunkčný objekt, ktorý sa skladá z 3 samostatných kancelárií, Nová Stráž

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | Nová Stráž | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt s 3 samostatnými kanceláriami v Komárne časť Nová Str

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Komárno

299,000 € 1107 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2 izbový rodinný dom v Okoličnej na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | 115 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 2 izbový rodinný dom

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

82,000 € 713 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - čiastočne prerobený 3 Izbový prízemný rodinný dom v Komárne DOHODA MOŽNÁ!

Reality Komárno

Rodinný dom | 195 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj 3 izbový prízemný rodinný dom v tichej a

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Komárno

215,000 € 1103 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie