2 izbový apartmán s rozlohou od 54,6 do 55,57 m²

Reality Indonézia

2 izbový byt | Indonézia

Čo by ste povedali na investíciu, ktorá Vám okrem výnosu prinesie aj možnosť dovolenkovať kedyk

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

173,747 € 3218 €/m²

2 izbový apartmán s rozlohou s terasou na streche od 34,9 + 29,7 m² do 36,6 + 29,7m²

Reality Indonézia

1 izbový byt | Indonézia

Hľadáte príležitosť na investíciu, ktorá Vám prinesie dvojnásobný osoh ? Čo tak vlastný apartm

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

174,957 € 2651 €/m²

Prestížny rodinný dom na Veľkom Harčáši – symfónia priestoru, súkromia a elegancie

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²

V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

325,000 € 568 €/m²

Predajný areál s množstvom skladových priestorov - Nova Stráž

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Nová Stráž | 354 m²

Predstavte si miesto, kde priestor dýcha spolu s vami. Kde vôňa betónu a kovu pripomína silu a

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

700,000 € 1977 €/m²

Moderné a konfortné bývanie v 3 izbovom byte, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | VII. sídlisko | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v Komárne? Jednou z možností by mohol byť 3-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,900 € 2204 €/m²

Záhrada Komárno - Harčáš | Viac než len metre štvorcové

Reality Komárno

Záhrada | Veľký Harčáš | 398 m²

Nie každá záhrada je len o metroch štvorcových. Niekedy ide o pocit pokoja, súkromia a priestor

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 € 88 €/m²

4 izbový luxusný apartmán s rozlohou 121,9 m² a strešnou terasou 88,78m²

Reality Indonézia

4 izbový byt | Indonézia

Predstavte si, ako jediné rozhodnutie môže otvoriť dvere do sveta pasívnemu príjmu na dlhé rok

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

557,818 € 2644 €/m²

Multifunkčný areál s bývaním a podnikaním na jednom mieste, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 500 m²

Predstavte si investíciu, pri ktorej presne viete, čo vlastníte, ako to funguje a prečo to dáva

Publikované: 09.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, Pernek, predaj

Reality Pernek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²

Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

130,000 €

Rodinný dom na predaj, Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Okoličná na Ostrove | 0 m²

Nie každý hľadá hotové bývanie od developera. Niektorí hľadajú klasický dom, ktorému môžu vdých

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 €

2 izbový apartmán s rozlohou od 34,74 m² do 37,62 m²

Reality Indonézia

1 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom alebo si vytvoriť súkromné dovolenkové

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

107,562 € 2988 €/m²

Miesto, ktoré bolo roky súčasťou obce. Teraz môže dostať nový príbeh

Reality Čata

Objekt pre obchod | 385 m²

Nie každá nehnuteľnosť je len budova. Niektoré priestory si ľudia pamätajú. Chodili sem na pivo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Čata

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rodinný dom podľa Vašich predstáv, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 540 m²

Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 359 €/m²

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

82,000 € 1367 €/m²

Budova s potenciálom pre podnikanie, 581 m² úžitkovej plochy, CHOTÍN

Reality Chotín

Objekt pre obchod | Chotín | 581 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré kúpite preto, čo sú dnes. A potom sú také, ktoré kupujete pre to, čím s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Chotín

165,000 € 284 €/m²

3 izbový apartmán s rozlohou od 81,87 m² do 94,81 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4509 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový apartmán 150m od mora, Scalea

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Apartmán pri mori, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než prídete na dovolenku. V prí

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1643 €/m²

Pozemok v Lél parku na predaj, Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lél | 772 m²

Neďaleko obce Zlatná na Ostrove, približne 15 kilometrov od Komárna či Monoštorského mosta do M

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

52,000 € 67 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

Chata so záhradou v rekreačnej časti Novej Osady

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 36 m²

Aké by to bolo mať svoje vlastné miesto uprostred prírody, kde zabudnete na stres, načerpáte no

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

78,000 € 2167 €/m²

Pozemok piamo pri Dunaji, Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Nie každý pozemok pri Dunaji je naozaj pri Dunaji. Tento áno. Nedáva len možnosť stavať, ale b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

74,000 € 93 €/m²

Zrekonštruovaný dom s veľkým pozemkom, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte pokojné bývanie bez nutnosti veľkých investícií, no zároveň s dostatkom priestoru a pot

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

179,900 € 1199 €/m²

Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Okoličná na Ostrove | 1,200 m²

Hľadáte pozemok v obci Okoličná na Ostrove na oddych, stavbu rodinného domu alebo pre niečo úpl

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Okoličná na Ostrove

21,000 € 18 €/m²

Administratívno–obchodná budova s potenciálom – investícia, ktorá dáva zmysel

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Hlavná | 270 m²

Predstavte si miesto, ktoré pracuje vo Váš prospech či už podnikáte a hľadáte priestory pre Vaš

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

299,000 € 1107 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie