Objekt pre tých, ktorí nečakajú na príležitosť, ale ju vytvárajú, Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | Patince | 171 m²

Väčšina ľudí chce mať istotu. Mesačnú výplatu. Predvídateľnosť. Menšina chce kontrolu. Priesto

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

170,000 € 994 €/m²

Moderný 2-izbový byt, ktorý pôsobí presne tak, ako má pôsobiť domov

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²

Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

97,000 € 2021 €/m²

Orná pôda

Reality Stuľany

Iný poľnohosp. pozemok | 18,241 m²

Hľadáte pozemky? Máme pre Vás pôdu o celkovej rozlohe 18 241 m² situovanú v blízkosti obce Stuľ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stuľany

1.2 €/m2 1 €/m2

Administratívna budova s opravárenskou dieľňou a rodinným domom, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre výrobu | Nová Stráž | 410 m²

Predstavujeme Vám administratívnu budovu spolu s opravárenskou dielňou pre nákladné vozidlá a

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Rodinný dom, Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 218 m²

Tento dom Vám neposkytne len pokoj a priestor. Ponúkne aj atmosféru, ktorú si uvedomíte skôr, n

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

129,000 € 592 €/m²

Nízkoenergetický 3-izbový rodinný dom v Marcelovej – rozumné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Marcelová

Rodinný dom | Marcelová | 200 m²

Možno už dnes vidíte a, počujete, že ceny energií stále rastú a cítite, že je čas urobiť rozumn

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

143,000 € 715 €/m²

Poschodová chata v relaxačnej oáze pri virtskom jazere

Reality Virt

Chalupa, rekreačný domček | virtské jazero | 160 m²

Hľadáte miesto pre oddych, relax, zábavu? V poschodovej chate pri vitskom jazere nájdete nielen

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Virt

107,000 € 669 €/m²

Výnimočné bývanie v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Pamiatková zóna | 100 m²

Neobyčajné bývanie v Komárne si môžete dopriať kúpou a rekonštrukciou svojho domu nachádzajúcom

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

175,000 € 1950 €/m²

1 izbový apartmán B306 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 39.5 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

86,889 € 2200 €/m²

Záhrada s murovaným domčekom a pivnicou na predaj, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 400 m²

Na oplotenom, rovinatom pozemku s rozlohou 400 m2 a takmer štvorcovým pôdorysom (18x22 metrov),

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

42,500 € 106 €/m²

NOVINKA - Rodinná farma na vyše 2,5 hektároch pri Komárne

Reality Komárno

Farmárska usadlosť | Komárno | 3,103 m²

Chcete si dopriať vidiecky život a zároveň pohodlie a súkromie? Objavte skvelý potenciál rodinn

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

470,000 € 151 €/m²

Dom bez záhrady s menším dvorom a terasou, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 160 m²

Hľadáte rodinný dom s menším dvorom vo výbornej lokalite bez nutnosti práce v záhrade ? Možno p

Publikované: 12.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 694 €/m²

NOVÁ CENA !!! Nadštandardný rodinný dom so začatou rekonštrukciou, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 380 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome zrekonštruovanom podľa vlastných predstáv? To a možno aj o

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

154,000 € 405 €/m²

2-izbový byt s podnikateľským priestorom blízko centra mesta

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Komárno | 138 m²

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si miesto, ktoré môže pracovať pre Vás. Miesto, kde môžete b

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

130,000 € 1000 €/m²

Rodinný dom na predaj Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 110 m²

Zaradili sme do ponuky rodinný dom, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky. Je v dobrej lokalite Ko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

118,000 € 982 €/m²

Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

109,500 € 1095 €/m²

Komerčný objekt v Zlatnej na Ostrove, predaj

Reality Zlatná na Ostrove

Obchodné priestory | I/63 | 734 m²

Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obcho

Publikované: 01.10.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Zlatná na Ostrove

1 € 0 €/m²

Jedinečná polyfunčná budova na hlavnom cestnom ťahu cez Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Hurbanovo | 536 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa objaví len raz za čas. Bývalý VALCOVÝ MLYN na hlavnom cestno

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

88,000 € 164 €/m²

Atypický, priestranný rodinný dom v tichej časti Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 340 m²

Radi sa líšite od ostatných a v tejto predstave by sa malo niesť aj Vaše nové bývanie? Navyše,

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

250,000 € 735 €/m²

Exkluzívny rodinný dom Komárno – inteligentný luxus a skutočný pokoj

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 164 m²

Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

467,000 € 2848 €/m²

Rodinný dom v radovej zástavbe, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | BENE | 120 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome v príjemnej, tichej a slnečnej ulici ? Rodinný dom, ktorý

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

150,000 € 1292 €/m²

Rodinný dom s bazénom a takmer 30-árovým pozemkom pri Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 249 m²

Sú domy, kde len bývate. A potom sú domy, kde žijete a trávite leto na terase, večery pri ohni

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

242,900 € 976 €/m²

1 izbový apartmán B407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.91 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,815 € 2802 €/m²

INVESTORI POZOR !!! LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK !!!

Reality Komárno

Komerčná zóna | 4,965 m²

Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v najžiadanejše

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

135 €/m2 135 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie