Viac než len 2,5-izbový byt, miesto pre pohodlný život

Reality Komárno

2 izbový byt | 62.5 m²

Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

Stavebný pozemok, Pernek, predaj

Reality Pernek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²

Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

130,000 €

Pozemok s domom na predaj, Heľpa

Reality Heľpa

Pozemok pre rodinné domy | Heľpa | 1,168 m²

Aké by to bolo naplniť svoj sen o bývaní v čarovnej obci Heľpa na pozemku s veľkosťou 1168 m2 v

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

39,000 € 33 €/m²

Pozemok na predaj Malá Iža, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²

Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40 €/m2 40 €/m2

Rodinný dom na predaj, Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Okoličná na Ostrove | 0 m²

Nie každý hľadá hotové bývanie od developera. Niektorí hľadajú klasický dom, ktorému môžu vdých

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 €

Multifunkčný areál s bývaním a podnikaním na jednom mieste, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 500 m²

Predstavte si investíciu, pri ktorej presne viete, čo vlastníte, ako to funguje a prečo to dáva

Publikované: 09.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý podnikateľský priestor na predaj

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 102 m²

Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

85,000 € 833 €/m²

Záhrada v Novej Stráži, malé útočisko, kde začína veľký pokoj

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 190 m²

Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 247 €/m²

1-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 32 m²

Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

Pozemok kde si postavíte pokoj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 963 m²

Nie každý pozemok je o výmere. Niektoré sú o tom, ako sa na ňom bude žiť. V tichej časti mesta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

41.5 €/m2 42 €/m2

Prestížny rodinný dom na Veľkom Harčáši – symfónia priestoru, súkromia a elegancie

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²

V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

325,000 € 568 €/m²

Slnečný trojizbový byt na predaj, Komenského ulica, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 74 m²

Hľadáte pre svoju rodinu slnečný trojizbový byt v tichej lokalite, dobrým parkovaním a bezprost

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1554 €/m²

Predajný areál s množstvom skladových priestorov - Nova Stráž

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Nová Stráž | 354 m²

Predstavte si miesto, kde priestor dýcha spolu s vami. Kde vôňa betónu a kovu pripomína silu a

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

700,000 € 1977 €/m²

1 izbový apartmán A407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.89 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,342 € 2855 €/m²

Moderné a konfortné bývanie v 3 izbovom byte, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | VII. sídlisko | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v Komárne? Jednou z možností by mohol byť 3-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,900 € 2204 €/m²

Miesto, ktoré bolo roky súčasťou obce. Teraz môže dostať nový príbeh

Reality Čata

Objekt pre obchod | 385 m²

Nie každá nehnuteľnosť je len budova. Niektoré priestory si ľudia pamätajú. Chodili sem na pivo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Čata

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rodinný dom podľa Vašich predstáv, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 540 m²

Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 359 €/m²

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

82,000 € 1367 €/m²

Budova s potenciálom pre podnikanie, 581 m² úžitkovej plochy, CHOTÍN

Reality Chotín

Objekt pre obchod | Chotín | 581 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré kúpite preto, čo sú dnes. A potom sú také, ktoré kupujete pre to, čím s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Chotín

165,000 € 284 €/m²

3 izbový apartmán s rozlohou od 81,87 m² do 94,81 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4509 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový apartmán 150m od mora, Scalea

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Apartmán pri mori, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než prídete na dovolenku. V prí

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1643 €/m²

Pozemok v Lél parku na predaj, Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lél | 772 m²

Neďaleko obce Zlatná na Ostrove, približne 15 kilometrov od Komárna či Monoštorského mosta do M

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

52,000 € 67 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

Chata so záhradou v rekreačnej časti Novej Osady

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 36 m²

Aké by to bolo mať svoje vlastné miesto uprostred prírody, kde zabudnete na stres, načerpáte no

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

78,000 € 2167 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie