Rodinný dom, kde si každý nájde dostatok svojho miesta, Farná

Reality Farná

Rodinný dom | Farná | 310 m²

Niektoré domy ponúknu len metre štvorcové. Iné vytvoria priestor, kde môže rodina naozaj fungov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Farná

79,900 € 258 €/m²

Novinka
Novinka

Jeden z najlepšie riešených 3-izbových bytov v Danubia Residence (B206)

Reality Komárno

3 izbový byt | Parná | 74.09 m²

Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

220,000 € 2969 €/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 75 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv a zároveň mať všetko potr

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

78,900 € 1052 €/m²

Chata s pozemkom cca 300 m² – možnosť dokončenia podľa seba

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Komárno | 35 m²

Hľadáte miesto, kde nájdete pokoj, ticho a chatu, ktorú si dokončíte podľa seba? Chata s rozlo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

67,500 € 1929 €/m²

2-izbový byt (A-401), byt obkolesený terasou, Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 45.55 m²

Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

162,205.76 € 3561 €/m²

Pozemok na stavbu rodeinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 850 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ako Vám vyhovuje 586 m2 so šírkou 19 m v prednej čas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

17,500 € 21 €/m²

Útulné bývanie v centre diania, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 27 m²

Malý byt, veľká príležitosť v obľúbenej časti Komárna. Táto útulná garsónka s rozlohou 27m² na

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 2515 €/m²

Komerčný objekt v Zlatnej na Ostrove, predaj

Reality Zlatná na Ostrove

Obchodné priestory | I/63 | 734 m²

Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obcho

Publikované: 01.10.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Zlatná na Ostrove

1 € 0 €/m²

Jedinečná polyfunčná budova na hlavnom cestnom ťahu cez Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Hurbanovo | 536 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa objaví len raz za čas. Bývalý VALCOVÝ MLYN na hlavnom cestno

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

88,000 € 164 €/m²

Rodinný dom v radovej zástavbe, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | BENE | 120 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome v príjemnej, tichej a slnečnej ulici ? Rodinný dom, ktorý

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

150,000 € 1292 €/m²

INVESTORI POZOR !!! LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK !!!

Reality Komárno

Komerčná zóna | 4,965 m²

Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v najžiadanejše

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

135 €/m2 135 €/m2

Rozľahlá záhrada s murovanou chatkou len pár minút od Komárna

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Hľadáte rovinatý pozemok v pokojnom prostredí, kúsok od Komárna? Čo by ste povedali ak by bol

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

55 €/m2 55 €/m2

Rodinný dom s bazénom a takmer 30-árovým pozemkom pri Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 249 m²

Sú domy, kde len bývate. A potom sú domy, kde žijete a trávite leto na terase, večery pri ohni

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

242,900 € 976 €/m²

1 izbový apartmán B407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.91 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,815 € 2802 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkorysou výmerou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²

Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

117,000 € 1427 €/m²

Atypický, priestranný rodinný dom v tichej časti Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 340 m²

Radi sa líšite od ostatných a v tejto predstave by sa malo niesť aj Vaše nové bývanie? Navyše,

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

250,000 € 735 €/m²

2-izbový byt v pôvodnom stave – na okraji II. sídliska

Reality Komárno

2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²

Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

Exkluzívny rodinný dom Komárno – inteligentný luxus a skutočný pokoj

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 164 m²

Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

467,000 € 2848 €/m²

Pozemok vo vinárskej oblasti na predaj, Modrany

Reality Modrany

Vinica, chmelnica | Modrany | 809 m²

Či už hľadáte pozemok na pestovanie viniča alebo miesto pre mobilný dom, na tomto mieste nájdet

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modrany

6,790 € 8 €/m²

Veľký pozemok na stavbu rodinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 950 m²

Váš nové dom sa najprv zrodí v hlave. Až neskôr, po nájdení vhodného pozemku, za dobrú cenu, s

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 35 €/m²

Slnečný pozemok s domom na predaj, Nová Stráž

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 2,060 m²

Hľadáte miesto na oddych zaliate slnečnými lúčmi? Vyhovuje Vám tiché prostredie bez rušivých vp

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 23 €/m²

Výnimočný obchodný priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Objekt pre obchod | Hurbanovo | 1,155 m²

Do ponuky sme zaradili výnimočný obchodný priestor nachádzajúci sa pri hlavnom cestnom ťahu med

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

335,000 € 338 €/m²

Čerstvo kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Zemianska Oľča

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Olča | 115 m²

Hľadáte rodinný dom bez nutnosti rekonštrukcie s možnosťou okamžitého nasťahovania sa? Rodinný

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

125,000 € 1087 €/m²

Rodinný dom v Bene, Komárno na predaj

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 150 m²

Hľadáte rodinný dom, v ktorom chcete vytvoriť nový domov pre svoju rodinu ? Rodinný dom, ktor

Publikované: 27.08.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

169,900 € 1133 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie