Rodinný dom | Galanta | 104 m²
Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln
249,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 1970, nachádzajúci sa v dobrej lokalite, priamo
95,000 € 864 €/m²
Rodinný dom | Bačova cesta | 152 m²
Predaj domu v krásnom prostredí Žitavskej doliny v obci Tajná. Pôvodný dom bol postavený v roku
92,000 € 605 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Predaj rodinného domu v obci Veľká Mača postaveného v roku 1967 na peknom, rovinatom slnečnom p
153,500 € 1181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Matúškovo | 493 m²
Predaj stavebného pozemku v obci Matúškovo. Nachádza sa v tichej lokalite obce, v súkromnej lok
73,950 € 150 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²
Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk
299,000 € 1495 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do
77,500 € 2422 €/m²
Rodinný dom | Iža | 320 m²
Hľadáte rodinný dom do 10 km od Komárna ? Ako by Vám vyhovoval dom v obci Iža ? Ten, ktorý sm
270,000 € 844 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Alžbetin ostrov | 800 m²
Už ste navštívili desiatky pozemkov a stále nič nepôsobilo správne? Možno práve teraz je ten ča
155,000 € 194 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Heľpa | 1,168 m²
Aké by to bolo naplniť svoj sen o bývaní v čarovnej obci Heľpa na pozemku s veľkosťou 1168 m2 v
39,000 € 33 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²
Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred
40 €/m2 40 €/m2
Objekt pre obchod | 102 m²
Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské
85,000 € 833 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Predstavte si miesto, kde môžete vytvoriť domov presne podľa seba, kde máte priestor dýchať, tv
114,900 € 821 €/m²
Záhrada | 563 m²
Predstavte si miesto, kde máte pokoj, súkromie a zároveň ste stále v meste. Presne takýto pr
89,000 € 158 €/m²
2 izbový byt | 62.5 m²
Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by
84,900 € 1358 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 963 m²
Nie každý pozemok je o výmere. Niektoré sú o tom, ako sa na ňom bude žiť. V tichej časti mesta
41.5 €/m2 42 €/m2
Rodinný dom | Nesvady | 177 m²
Hľadáte rodinný dom so záhradou? Vyhovuje Vám pokojné prostredie v tichej ulici a zároveň chcet
169,900 € 960 €/m²
Rodinný dom | Dedina mládeže | 100 m²
Niektoré domy ponúkajú dvor a záhradu. Niektoré aj veľký pozemok. Tento ponúka dvor, záhradu, j
250,000 € 2500 €/m²
Objekt pre obchod | Palatínova | 120 m²
Exkluzívna príležitosť vstúpiť do sveta sladkého podnikania blízko centra Komárna. Toto presne
33,000 € 275 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svätý Peter | 996 m²
Ak hľadáte rovinatý pozemok s dostatkom svetla vhodný na stavbu domu, jeden ste práve objavili.
49,900 € 50 €/m²
Záhrada | Nová Stráž | 190 m²
Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes
47,000 € 247 €/m²
Rodinný dom | 316 m²
Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorá Vám ponúka voľnosť a možnosti tak táto stojí za pozornosť. Táto
298,000 € 943 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Skúste sa preniesť na miesto, kde sa vôňa hrozna spája s tichom, ktoré mení pohľad na čas. Pri
51,900 € 1038 €/m²
3 izbový byt | IV. sídlisko | 74 m²
Hľadáte pre svoju rodinu slnečný trojizbový byt v tichej lokalite, dobrým parkovaním a bezprost
115,000 € 1554 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.