Stavebný pozemok Čerín

Reality Čerín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 600 m2. Na pozemku je vodovodná prípojka, elektrik

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Čerín

63,000 € 105 €/m²

Pozemok Dunajská Streda - Mliečany

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 2,589 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok - pre rodinné domy v obeci Mliečany - 3 km od centra

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Investičný stavebný pozemok Mliečany

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 2,736 m²

Predáme stavebný pozemok v obci Mliečany pri Dunajskej Strede (30 min. autom po dialnici R7).

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Pozemok Lehnice-Veľký Lég 498 m2

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | - | 498 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný pozemok plus prístupová cesta vytvorené geometrickým plánom v L

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

61,000 € 122 €/m²

Lehnice - Masníkovo stavebné pozemky

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,450 m²

Predáme investičný stavebný pozemok v obci Lehnice, časť Masníkovo, rozdelený v katastri na 5 p

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok v Čunove

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 662 m²

Predáme stavebný pozemok určený na stavbu rodinného domu v obci Čunovo. - výmera pozemku 37,5

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Na predaj krásny pozemok priamo pod Zoborom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlohova | 382 m²

Na predaj ponúkame pozemom s menším domom v Nitre, priamo pod Zoborom. Poloha pozemku ponúka ná

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Na predaj atraktívny rovinatý pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Bernolákova - 802m²

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 802 m²

Reality na mieru v zastúpeni klienta ponúkajú na predaj exkluzívny samostatný pozemok v tichej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

NA PREDAJ: Stavebný pozemok až 1830m², s potenciálom podnikania, Nováky

Reality Nováky

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianska | 1,830 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný, ucelený stavebný pozemok v katastrálnom území Nováky s rozloho

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Nováky

107,000 € 58 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v novovzniknutej oblasti neďaleko Nitry - Ladica - 863m2

Reality Ladice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 863 m²

Na predaj ponúkame malebný pozemok s novou chatkou uprostred krásnej pokojnej prírody – ideálne

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Ladice

98,000 € 114 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v intraviláne obce Poruba (okres Prievidza) – 449 m²

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 449 m²

Hľadáte pozemok na výstavbu rodinného domu v pokojnej, obľúbenej a krásnej podhorskej obci? Ren

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Poruba

40,500 € 90 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok pod lesom so stavebným povolením na predaj - Bratislava Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 985 m²

Na predaj ponúkame lukratívny pozemok v tichom prostredí v mestskej časti Vinohrady, tesne pod

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Investičná príležitosť – stavebný pozemok na predaj v obci Mad

Reality Mad

Pozemok pre rodinné domy | 2,488 m²

Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2488 m² v obc

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mad

179,999 € 72 €/m²

emme reality | Stavebný pozemok s projektom rodinného domu, garáže a bazéna – Topoľníky

Reality Topoľníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²

Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 130

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

105,000 € 81 €/m²

emme reality | Stavebný pozemok na predaj v novovybudovanej štvrti vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Tibora Ága | 1,129 m²

Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1129 m², nach

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

99,000 € 88 €/m²

emme reality | Predaj stavebného pozemku vo Vydranoch s rozlohou 1385 m²

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,381 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok situovaný v intraviláne obce Vydrany. Pozemok je

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

117,000 € 85 €/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Žihárec

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere približne 700 m² v pokojnej časti obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

45 €/m2 45 €/m2

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: Pozemok s budúcou výstavbou prístupovej komunikácie a IS v obci Pavlice

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,550 m²

Radi by ste uložili svoje peniaze do pozemku, z ktorého bude v budúcnosti pozemok určený pre vý

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Trnava

80,000 € 52 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Stavebný pozemok na rodinný dom v obci Šúrovce – pozemok 643m2

Reality Šúrovce

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Chcete bývať v obci s dobrou občianskou vybavenosťou len 13 km vzdialená od krajského mesta Trn

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Pozemky na predaj Šúrovce

84,900 € 132 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v obci Haniska pri Košiciach

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Zamajer | 1,967 m²

Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

199 €/m2 199 €/m2

PREDAJ: Posledné slnečné pozemky "typ B" – ideálne miesto pre váš nový dom, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 690 m²

NA PREDAJ – EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY Ponúkame atraktívne stavebné pozemky v prémiovej rezid

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

180 €/m2 180 €/m2

PREDAJ: Atraktívne stavebné pozemky "typ C" – slnečné, rovinaté, v prémiovom prostredí

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 509 m²

NA PREDAJ – EXKLUZÍVNE SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ DOMY Ponúkame atraktívne stavebné

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

176 €/m2 176 €/m2

Stavebný pozemok na rodinný dom v obci Veľká Čalomija

Reality Veľká Čalomija

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,564 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Veľká Čalomija vo veľkosti 1564 m2, inžinierske si

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Veľká Čalomija

Info v RK

DEVELOPERSKÝ PROJEKT NA PREDAJ – nová štvrť PRI PARKU PALÁRIKOVO

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,365 m²

Investičná príležitosť s platnými stavebnými povoleniami Ponúkame na predaj ucelený developers

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

479,000 € 203 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Rodinné domy na predaj (23070)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie