Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach - cash!

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Keltská | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

300,000 € 429 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny stavebný pozemok na RD

Reality Pružina

Pozemok pre rodinné domy | 922 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Pružina

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pružina

108 €/m2 108 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ Pekný pozemok 830 m2 v Slovenskom Grobe so starším domom

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 830 m²

REZERVOVANÉ Na predaj pozemok o rozlohe 830 m2 v Slovenskom Grobe na Chorvátskej ulici. Všetky

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

300 €/m2 300 €/m2

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Jarovciach-hotovosť!

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

350,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Predaj. Stavebný pozemok, 522m2, Skalité ( 261-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 522 m²

(261-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom prostred

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

51,458 € 99 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívny stavebný pozemok s projektom neďaleko lesa pred vydaním stavebného povolenia I RAČA Potočná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 792 m²

Rezidenčná štvrť v obľúbenej lokalite, množstvo zelene, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

480 €/m2 480 €/m2

Na predaj pozemok Veľký Grob

Reality Veľký Grob

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 506 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vo Veľkom Grobe určený na výstavbu rodinných domov. Rozloha toht

Publikované: 03.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Grob

99,000 € 196 €/m²

Predaj Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²

Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les, prí

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

180,000 € 233 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného sídla či developerského projektu I RAČA Potočná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,584 m²

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

450 €/m2 450 €/m2

TRSTICE - výnimočný stavebný pozemok 1.093 m² so vstupom do jazera

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,093 m²

Prestavte si nedeľné ráno na ležadle pri vode, úplný pokoj a ticho v obklopení prírody. Vaše bý

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

79 €/m2 79 €/m2

Na predaj: slnečný rovinatý stavebný pozemok – Raková (335-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite Raková

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Pozemky na predaj Raková

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok so základovou doskou – Oščadnica, všetko vybavené! (341-P)

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | 417.5 m²

Hľadáte pozemok, na ktorom môžete okamžite začať stavať bez nekonečného behania po úradoch? Pre

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

89,000 € 213 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu v Pozdišovciach

Reality Pozdišovce

Pozemok pre rodinné domy | Viničná | 829 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok s prípojkami a základovou doskou v tichej slepej u

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Pozdišovce

109,000 € 131 €/m²

Predaj: Lukratívny pozemok v meste Turzovka časť Predmier (332-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Na predaj krásny pozemok v Turzovke – ideálny na výstavbu rodinného domu alebo podnikanie!

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Pozemky na predaj Turzovka

55,000 € 92 €/m²

člen NARKS

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v centre obce Abrahám

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 906 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v centre obce Abrahám. Výmery: 1813 m2 – pozemok j

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

120 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Bývajte nad kaštieľom – jedinečný stavebný pozemok vo Vyšnom Kubíne

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 851 m²

Pozemok s ideálnou rozlohou pre jedinečný rodinný dom so záhradou a nádherným výhľadom na Choč.

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

130 €/m2 130 €/m2

Investícia, ktorá má perspektívu - stavebný pozemok vo Vyšnom Kubíne

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 938 m²

Tento jedinečný pozemok je výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú istotu a hodnotu do budúcnos

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

120 €/m2 120 €/m2

Bývanie nad kaštieľom – prémiové stavebné pozemky s výhľadom na Choč

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 750 m²

Projekt Bývanie nad kaštieľom vo Vyšnom Kubíne prináša jedinečnú možnosť vlastniť pozemok v jed

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

96 €/m2 96 €/m2

Výnimočný stavebný pozemok vo Vyšnom Kubíne – výhľad, ktorý si zamilujete

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 989 m²