Pozemok pre rodinné domy | 733 m²
Realitná kancelária Aston Waldner ponúka na predaj pozemok v obci Veľká Lomnica, blízko Tatrans
129,000 € 176 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,835 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast Jovice, jovice. Plocha: pozemku 1835m2.
22 €/m2 22 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Briežky | 3,070 m²
Projekt pre dvojgeneračné bývanie! Na kopci Ahoj Briežky, s výhľadom na Bratislavu, máme pripra
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Jána Lazoríka | 632 m²
Exkluzívne v TRADE REAL ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v novovypar
100,000 € 158 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čiernovodská | 817 m²
Na predaj stavebný pozemok o výmere 817 m² v obci Chorvátsky Grob, v území určenom na plánovanú
110,295 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | pri siľave I | 13,790 m²
DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – ROZVOJOVÉ ÚZEMIE, MARTIN – TOMČANY Exkluzívne ponúkame na predaj u
47 €/m2 47 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,213 m²
Ponúkame na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok v obci Medzibrodie nad Oravou, ideálny na v
110 €/m2 110 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame Vám na predaj posledný voľný pozemok v malebnej obce Prellenkirchen, ktorá sa nachádza
115,000 € 230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 696 m²
Jana Žilková Hudák Vám ponúka na predaj dva susediace 7 árové pozemky určené na výstavbu rodinn
74,600 € 107 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Surdok | 1,450 m²
Ponúkame na predaj 14 árový stavebný pozemok pod lesíkom v tichej lokalite na ulici Surdok v ka
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,656 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1656 m² v krásnej a tichej lokalite Baška – časť
279,000 € 168 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Dr. Herza | 460 m²
Ponúkam na predaj lukratívny pozemok o rozlohe 460 m² v úplnom centre Lučenca, na ulici Dr. Her
85,000 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | plave vozokany | 1,324 m²
Predám investičný pozemok v obci Plavé Vozokany 25km vzdialenej od Levíc. Pozemok je n
8,800 € 7 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²
Pripravujeme predaj pozemkov pre sedem rodinných domov v obci Kráľovská Ľubeľa. Inzerát je za
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 2,099 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame stavebný pozemok o výmere 20
135,000 € 64 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,594 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame veľký krásny pozemok s výhľa
95,000 € 26 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,076 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame dva stavebné pozemoky (na zá
95,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh
297,000 € 417 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra
825,000 € 919 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 2,082 m²
Stavebný pozemok o výmere 1798 m2 v Ivanke pri Nitre na predaj s možnosťou napojenia na všetky
59 €/m2 59 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 943 m²
ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci sa v obci Okružná
67,990 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,077 m²
ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 1077 m², nachádzajúci sa v obci Okružn
77,990 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čergovská | 985 m²
ERDIAMO ponúka na predaj dva krásne stavebné pozemky, každý s výmerou 985 m², nachádzajúce sa p
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,119 m²
Máme pre Vás na predaj pozemok určený na rekreáciu či bývanie. Nachádza sa v nádhernej lokalit
55 €/m2 55 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.