Pozemok v Topoľčanoch v príjemnom tichom prostredí

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 868 m²

Predaj pozemku v Topoľčanoch – Ideálne miesto pre váš nový domov By Reality ponúka na predaj

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Pozemky na predaj Topoľčany

120,000 € 138 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, 851 M2, Rajec

Reality Rajec

Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 851 m²

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 851 m2, ktorý sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Rajec

52,000 € 61 €/m²

Predaj pozemku obci Mojš , výmera od 520m2 , cena 115€/m2

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 520 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v širšom centre obce Mojš, v oblasti pri známom zábavnom centre

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

115 €/m2 115 €/m2

DOMY NAD GRUNTOM - PRIPRAVUJEME - 3 POZEMKY NA PREDAJ

Reality Košice-Sídlisko KVP

Pozemok pre rodinné domy | Jána Pavla II. | 1,000 m²

Na predaj sú posledné tri pozemky určené pre výstavbu rodinných domov, ktoré ponúkajú jedinečnú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Stavebný pozemok pri jazere Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 674 m²

Realitná kancelária VIDA REAL ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Nové Koš

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

128,000 € 190 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Stavebný pozemok v Beloveži

Reality Beloveža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,243 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Beloveža, len 9 km od Bardejova. Poz

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Beloveža

21 €/m2 21 €/m2

Predaj pozemok Cabaj-Čápor, 10,5 á, stav. povolenie na 2 domy

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Cabajská | 1,050 m²

Na predaj pozemok v obci Cabaj- Čápor, o výmere 10,5á. Všetky IS pred pozemkom. Možnosť okamžit

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

79,998 € 76 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov

Reality Čečejovce

Pozemok pre rodinné domy | 58,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov (IBV) a občians

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Čečejovce

Cena dohodou

Tichá lokalita a centrum na skok

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Robotnícka | 615 m²

Na predaj stavebný pozemok v Senci - neďaleko centra. Pozemok sa nachádza v tichej a atraktívne

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Senec

185,000 € 301 €/m²

Stavebný pozemok Šúdolská ul. - všetky siete na pozemku

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 655 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v novej loka

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 151 €/m²

Ideálne pozemky v marhuľovom sade, Kittsee, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Exkluzívna ponuka: stavebná parcela ideálnej veľkosti 480 m2 s prípojkami IS a orientáciou na

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj

160,000 € 333 €/m²

EQUITY, realitná kancelária – Krásny pozemok pri JAZERE TAJCH, výborná dostupnosť, ELEKTRINA A MESTSKÁ VODA na hranici pozemku – Nová Baňa, časť Štál

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Prírodná | 2,476 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite novobanských Štálov,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

Info v RK

Pozemok Ahoj Briežky pre náročných - s výnimočným výhľadom a stavebným povolením!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Ahoj Briežky | 939 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom A, Bratislava-Nové

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok pre RD, 676m2, priamo v obci, neďaleko jazera.

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 676 m²

Stavebný pozemok 676 m² v zastavanej časti obce Jakubov, so všetkými IS pri pozemku, studňou, p

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Jakubov

104,900 € 155 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s výhľadom na more – Ios, Mylopotas

Reality Grécko

Pozemok pre rodinné domy | Grécko

Hľadáte ideálne miesto pre svoju vysnívanú vilu alebo investičný projekt v srdci Kyklád? Slov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj

Info v RK

Stavebný pozemok so stavebným povolením pre 2 RD v obci Zohor

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 1,098 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Zohor s výmerou 1098 m2, ktoré sa nachádzajú v novej

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Zohor

334,890 € 305 €/m²

Pozemok na výstavbu RD , mobilného domu, chaty

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 316 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok vo Vyšnej Šebastovej, v smere na Podhradík. P

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

31,600 € 100 €/m²

Nádherný pozemok v Záhorskej Bystrici, v tichu pri lese s projektom pre výstavbu dvojdomu.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Prídavková | 1,638 m²

ECHO ZÁHORSKÁ BYSTRICA, krásny veľký pozemok s právoplatným územným rozhodnutím pre výstavbu ro

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

400 €/m2 400 €/m2

Stavebný pozemok Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Pozemok pre rodinné domy | kysucký lieskovec | 819 m²

Unikátna Príležitosť: Stavebný Pozemok v Kysuckom Lieskovci s prístupom a inžinierskymi sieťami

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kysucký Lieskovec

59,500 € 73 €/m²

Stavebný pozemok s projektom v tichej lokalite Nové Záhrady V

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady V | 440 m²

Na predaj stavebný pozemok s vypracovaným projektom rodinného domu pre stavebné povolenie, situ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,500 € 408 €/m²

Predaj pozemok so starším 2 iz. RD v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 1,464 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so starším 2 iz. RD v pôvodnej časti obce Bernolákovo - Trn

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

285,000 € 195 €/m²

PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK V BLÍZKOM CENTRE NOVÝCH ZÁMKOV – 900 m²

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti centra mesta Nové Zámky, situovaný v tichej a v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 200 €/m²

Stavebné pozemky na predaj v Jakubove

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v lokalite určenej pre IBV v obci Jakubov v projekte Za

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Jakubov

165 €/m2 165 €/m2

Lukratívny pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Štvrtok

Reality Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere 700 m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Štvrtok

90,000 € 129 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie