Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1827 m2 Solčianky

Reality Solčianky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,827 m²

Hľadáte pokojné miesto pre váš nový domov s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj lukratívn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Solčianky

66,500 € 36 €/m²

V miernom svahu sa dá naprojektovať krásny dom - Zv. Slatina, Boroviny

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | Boroviny - Krvavník | 991 m²

Predám stavebný pozemok o výmere 991 m2 vo Zvolenskej Slatine, časť Boroviny. Podľa územného pl

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

73,000 € 74 €/m²

Slnečný, rovinatý stavebný pozemok v Očovej, siete na hranici pozemku

Reality Očová

Pozemok pre rodinné domy | Štefana Pilárika | 1,036 m²

Predám stavebný pozemok o výmere 1234 m2 v Očovej ( rozmer cca 20 m x 50 m ). Pozemok sa nachád

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Očová

54 €/m2 54 €/m2

REZERVOVANÉ: Pozemok pri Karloveskom ramene so stavebným povolením na rodinný dom

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 630 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o rozlohe 650m2, s južnou orientáciou. Nachádza sa v Bratisl

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Zlaté schody | 650 m²

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1068 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,068 m²

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1068 m2 Cena: 139.000,- Eur. ( 130 Eur / m2 ) Záujemc

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Modra

139,000 € 130 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Teplička nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 2,268 m²

Ponúkame vám na predaj perspektívny pozemok na rovine blízko Žiliny v obci Teplička nad Váhom.

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Teplička nad Váhom

45 €/m2 45 €/m2

Slnečný stavebný pozemok 871 m² – Hôrky

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | Medzi lánom | 871 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 871 m² v obľúbenej obci Hôrky, situovaný n

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Hôrky

200,000 € 230 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1656 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,656 m²

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1656m2 Cena: 273.000,- Eur. ( 165 Eur / m2 ) Záujemco

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Modra

273,000 € 165 €/m²

Stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením, Pruské, 1320 m2

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,320 m²

Túžite si postaviť váš rodinný dom a chcete už tento rok bývať? Tak táto ponuka Vás môže zaujať

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Pruské

129,000 € 98 €/m²

Posledné stavebné pozemky v Smoleniciach s výhľadom na zámok (Fándlyho ul.)

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Za Bránou | 550 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre svoj domov v tichej slepej uličke pod Malými Karpatmi? Ponúkame na

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

Cena dohodou

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,860 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír. Pozemo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

80,000 € 16 €/m²

Žite v srdci starej Rajky: Exkluzívny pozemok pre Váš rodinný dom

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa snúbi pokojná atmosféra historickej časti ob

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v Medveckom okr. LEVICE

Reality Plavé Vozokany

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,484 m²

Hľadáte stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu? Alebo rozmýšľate nad víkendovým domčekom s

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Plavé Vozokany

45,000 € 18 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxury pozemok s výhľadom. Úplne hore pod lesom, Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Na stráni | 2,957 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality vám ponúkame na predaj stavebný pozemo

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

755,000 € 255 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 4 319 m² pri Martine na dva rodinné domy a výhľadom na Malú a Veľkú Fatru.

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,319 m²

Na predaj ponúkame veľkorysý stavebný pozemok s výmerou 4 319 m² v obci Dolný Kalník, len 5 min

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

199,000 € 46 €/m²

Stavebný pozemok v slepej ulici – výborná cena, Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 602 m²

Stavebný pozemok v tichej slepej ulici v zastavanej časti obce, ideálny na výstavbu rodinného d

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

145,000 € 241 €/m²

TOP STAVEBNÝ POZEMOK: všetky IS + súkromie | Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 781 m²

Stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu v tichej a zastavanej lokalite.

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

188,000 € 241 €/m²

Prodej stavebního pozemku 1 326 m², Lietavská Lúčka, Slovensko

Reality Lietavská Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Žilinská cesta | 1,326 m²

Nabízíme prodej stavebního pozemku na Slovensku v obci Lietavská Lúčka, okres Žilina. Jedná se

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Pozemky na predaj Lietavská Lúčka

159,120 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Miesto pre Vaše bývanie a podnikanie v Tekovských Lužanoch

Reality Tekovské Lužany

Pozemok pre rodinné domy | J.A. Komenského | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok vhodný na bývanie, ale rovnako aj podnikanie v Tekovských

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tekovské Lužany

104,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Čaka, okres Levice

Reality Čaka

Pozemok pre rodinné domy | 1,373 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Čaka, okres Levice o výmere 1373 m2. Pozemok je rovinatý, s p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na predaj Čaka

25,000 € 18 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v srdci prírody s investičným potenciálom

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 507 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu menšieho rodinného domu? V tichej a malebnej časti obce Lys

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

16,810 € 33 €/m²

Pozemok pre rodinný dom blízko centra obce, Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 723 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre stavbu rodinného domu blízko centra obce v Jedľových Kostoľanoch

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

31,400 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky na výstavbu rodinných domov, Švábovce

Reality Švábovce

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²