JEDINE U NÁS! Predaj pozemku / investícia Pršianska Terasa BB

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Rubínová | 2,268 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v atraktívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Pršia

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

65 €/m2 65 €/m2

Priestranný pozemok pre rodinný dom na predaj – Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,315 m²

Ak hľadáte miesto, kde si môžete postaviť skutočný domov pre svoju rodinu – v tichom prostredí,

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

169,900 € 129 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - Slnečný stavebný pozemok - Olešná - Čadca

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Potôčky | 1,889 m²

Na predaj pozemok v obci Olešná okres Čadca. Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o vý

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Olešná

45,000 € 24 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 883 m² – Dolný Bar, okres DS

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | 883 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 883 m², určený na výstavbu

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

105,000 € 119 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ slnečný stavebný pozemok 550m2 v obci Rohovce okres Dunajská Streda

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Rohovce | 550 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 550 m², určený na výstavbu

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

175 €/m2 175 €/m2

člen NARKS

Hľadáme pozemok pre výstavbu RD od 300 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Stráňavy | 300 m²

Hľadáme pre klienta menší pozemok vhodný na výstavbu malého domčeka. Ideálne tam, kde je zeleň

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

90 €/m2 90 €/m2

Slnečný, rovinatý a bezproblémový stavebný pozemok

Reality Streda nad Bodrogom

Pozemok pre rodinné domy | 1,247 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, o

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

30,000 € 24 €/m²

Slnečný stavebný pozemok Košice - Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Svidnícka | 500 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

119,000 € 238 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Janík

Reality Janík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,914 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj exkluzívny

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Janík

29,500 € 10 €/m²

Vlastné bývanie v srdci prírody

Reality Zádiel

Pozemok pre rodinné domy | 541 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov alebo víkendovú chalupu? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zádiel

50,000 € 92 €/m²

Stavebný pozemok pre 2 domy, slnečný a ideálne rovinatý

Reality Kašov

Pozemok pre rodinné domy | 2,004 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Kašov

29 €/m2 29 €/m2

FINTICE, Sady, 470m2 - pozemok pre RD

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 470 m²

Investičný Pozemok s panoramatickým výhľadom – Fintice, lokalita SADY, 470m2. V novom územnom p

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

37,900 € 81 €/m²

Pozastavené: Pozemok - Veľký Šariš 1037m2

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Baratoky | 1,037 m²

POZASTAVENÉ Ponúkame na predaj pozemok s ideálnymi rozmermi 28x37m s celkovou rozlohou 1037m2

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

69 €/m2 69 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 668 m² – Bertotovce | TOP lokalita pri Prešove, siete na pozemku

Reality Bertotovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 668 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš rodinný dom, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou me

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bertotovce

55,900 € 84 €/m²

Žehňa - stavebné pozemky od 40 Eur/m2

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,436 m²

Ponúkame na predaj viacero pozemkov v obci Žehňa, jedná sa o NOVÚ LOKALITU s krásnym výhľadom n

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Žehňa

40 € 0 €/m²

Predaj pozemku 537 m2, elektrina priamo na pozemku, Limbach

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²

Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

69,900 € 130 €/m²

Predaj pozemku 1700 m2 obdĺžnikový tvar, možnosť rozdeliť na dva.

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Šulianske jazero | 1,700 m²

Predaj krásneho rovinatého obdĺžnikového pozemku, situovaného medzi hrádzou a hlavnou cestou, p

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

84,950 € 50 €/m²

Krásny pozemok priamo na golfe v zabývanej ulici v časti Green Residence

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná | 1,301 m²

Splnený sen – vrátiť sa domov z práce po náročnom dni na miesto, kde sa budete cítiť ako na dov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

300 €/m2 300 €/m2

NA PREDAJ ideálny pozemok - 758 m² pri golfe, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | ulica Pri akadémii | 758 m²

Ponúkame na predaj krásny, rovinatý pozemok o výmere 758 m² v skvelej lokalite Hrubá Borša v te

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

280 €/m2 280 €/m2

Na predaj pozemok 470 m2 Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Janovecká | 470 m²

Almonds Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Hrubá Borša. Ide o pozemok v zastavanej ča

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 28.12.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

270 €/m2 270 €/m2

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK - orná pôda - schválený územný plán

Reality Plavé Vozokany

Pozemok pre rodinné domy | Plavé Vozokany | 161,971 m²

Ponúkame na predaj investičné pozemky v katastrálnom území obce Plavé Vozokany. Pozemky sú vede

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Plavé Vozokany

250,000 € 2 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU/OV LEN 30km od BA

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,812 m²

Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Nový Život - časť Vojtechovce. Výmera: 1812m2. L

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

Cena dohodou

PREDAJ stavebný pozemok v Devínskej Novej Vsi, Záveterná ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Záveterná | 703 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Devínskej Novej V

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

376,600 € 536 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v slepej ulici - iba 15 min. od Bratislavy (Chorvatsky Grob)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 1,057 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom exkluzívneho staveného pozemku v novo

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

270 €/m2 270 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie