ĎURĎOVÉ_pozemok na výstavbu RD

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Ďurďové | 1,159 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

55,000 € 47 €/m²

Stavebné pozemky v atraktívnej lokalite – skvelá investícia!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 852 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov, ktor

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

102,240 € 120 €/m²

Krásny pozemok v nádhernom prostredí_Horná Mariková

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horná Mariková | 1,340 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rekreačný pozemok v nádhernom prostredí pohoria Ja

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Stavebný pozemok – možnosť odpočtu DPH!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 866 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachá

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

103,920 € 120 €/m²

Krásny pozemok na stavbu DOMU alebo CHATY_ZUBÁK

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,922 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 1922m2 nachádzajúci

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

53,050 € 28 €/m²

KRÁSNY, slnečný pozemok_4942m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Zábreh | 4,942 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nádherný pozemok s lesom na stavbu rekreačného do

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

25 €/m2 25 €/m2

KRÁSNY, slnečný 1463m2 pozemok na stavbu DOMU

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Vieska-Bezdedov | 1,463 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

121,540 € 83 €/m²

Na predaj Stavebné Pozemky o výmerách: 360m2, 408m2 ,555m2, Malá Mača

Reality Malá Mača

Pozemok pre rodinné domy | Centrum | 360 m²

Na predaj stavebné pozemky – Malá Mača Ponúkame na predaj stavebné pozemky nachádzajúce sa v t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malá Mača

57,474 € 160 €/m²

Na predaj Stavebný Pozemok v obci Buková

Reality Buková

Pozemok pre rodinné domy | 807 m²

Na predaj Stavebno / Poľnohospodársky/ Rekreačný / Pozemok v obci Buková Pozemok sa nachádza v

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Buková

55,000 € 68 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok o výmere 408m2 Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | 408 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 408 m2 v meste Vrbové. Rozmery pozemku sú 38 m x 8 m a 40 m

Publikované: 04.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

59,400 € 146 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok 2426 m2, tichá lokalita, blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovce | 2,426 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý slnečný stavebný pozemok 2426 m2 v obci D

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

69,900 € 29 €/m²

Stavebný pozemok na novej ulici – Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej lokalite v novej obytnej

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 19.10.2025
Pozemky na predaj Kráľov Brod

41,000 € 68 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | centrum | 3,314 m²

V exklúzivnom zastúpení ponúkame na predaj veľkorysý pozemok vhodný na investíciu v centre obce

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

50,000 € 15 €/m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 606 m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++ Kamenár&Partners

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

243,000 € 401 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok na výstavbu domu v Obci Nededza

Reality Nededza

Pozemok pre rodinné domy | 759 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obci Nededza pri Žiline, situovaný v tichej bočnej ulici

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nededza

174,570 € 230 €/m²

NA PREDAJ, Investičný pozemok 4540m2 v Bytči

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 4,540 m²

Na predaj investičný pozemok vo výhľade územného plánu v okrajovej časti mesta Bytča. Pozemok m

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

81,720 € 18 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinného domu v Obci Stráňavy

Reality Stráňavy

Pozemok pre rodinné domy | 681 m²

N predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v Obci Stráňavy pri Žil

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stráňavy

105,000 € 154 €/m²

Predaj pozemok Nitra- Chrenová, 54á, šírka 20m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Levická | 5,400 m²

Na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitra- Chrenová. Pozemok má celkovú rozlohu 54 á(5.4

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Nitra- Šúdol, výmera 9,8á+prístupová cesta, IS-áno, Rovinatý pozemok na Šúdolskom kopci? Príležitosť ktorá sa neopakuje každý deň

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hájom | 980 m²

Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,999 € 128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný pozemok v exkluzívnej lokalite v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 1,582 m²

Pozemok vhodný na výstavbu 2-domu, 3-domu v exkluzívnej lokalite v Starej Lesnej, v bezprostred

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 19.07.2025
Pozemky na predaj Stará Lesná

285,000 € 180 €/m²

Stavebný pozemok na Liptove, Jamnícka výhliadka 700m2

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás stavebný pozemok v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Pozemky na predaj Jamník

119 €/m2 119 €/m2

Nové stavebné pozemky na Liptove, Liptovská Sielnica II

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 440 m²

Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti Zelené údolie, v obci L

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledné dva stavebné pozemky s IS Liptovský Mikuláš – Háje ZNÍŽENÁ CENA

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Jefremovská | 429 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné 2 slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoli

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

70,000 € 163 €/m²

NA PREDAJ Stavebné pozemky v Dohňanoch

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | 4,800 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 stavebné pozemky v obci Dohňany v okrese Púchov. Výmera jednej parcely

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

62 €/m2 62 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie