Pozemok Lietavská Lúčka

Reality Lietavská Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Žilinská cesta | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu nachádzajúci sa v Lietavskej Lúčke (

Publikované: 20.09.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Lietavská Lúčka

110 €/m2

Pozemok pre nový začiatok

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,100 m²

V obci Dolný Bar ponúkame stavebný pozemok o výmere 11 árov so šírkou približne 33 metrov. Je

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

89 €/m2 89 €/m2

Pozemok pre rodinný dom so starším domom

Reality Horné Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Predáme pozemok pre stavbu rodinného domu so starším domom vhodným na zbúranie. Pozemok sa nach

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Pozemky na predaj Horné Štitáre

Cena dohodou

Investičný pozemok, Kežmarok, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 11,005 m²

Realitná kancelária Visual real vám ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko nových pozemko

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

36 €/m2 36 €/m2

Predaj pozemok + murovaná záhradná chatka s terasou, možnosť výstavby RD, v tesnej blízkosti Piešťan, Banka

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 871 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s murovanou záhradnou chatkou a terasou, s možnosťou výstavby ro

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Banka

168,000 € 193 €/m²

Investičné pozemky C3, 30 % zastavanosť, 2 NP + podkrovie-Most pri BA

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Zadné záhrady | 974 m²

Pozemky na predaj v obci Most pri Bratislave, len pár minút od Bratislavy. Pokojná lokalita pri

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

165 €/m2 165 €/m2

Na predaj stavebný pozemok na rodinný dom v obci Rad, okres Trebišov

Reality Rad

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,000 m²

Predám veľký pozemok v obci Rad, okres Trebišov. V blízkosti je obec Svätá Mária a Hrušov, Zat

Publikované: 25.02.2023 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Rad

20,000 € 5 €/m²

Exkluzívne stavebné pozemky

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Piešťanská | 550 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s kompletnou infraštruktúrou v obci Veľké Kostoľany v lokal

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

135 €/m2 135 €/m2

SLNEČNÝ POZEMOK 584 m2 PRE STAVBU VÁŠHO NOVÉHO DOMU S KRÁSNYM VÝHĽADOM V BLÍZKOSTI LESA / BRATISLAVA.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 584 m²

Ponúkame na predaj tento STAVEBNÝ POZEMOK S DOKONALÝM VÝHĽADOM, ktorý je vhodný na výstavbu dom

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 09.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 437 €/m²

Stavebný pozemok

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Fándlyho | 1,475 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Košice-Barca, Fándlyho. Plocha: pozemku 147

Publikované: 29.05.2023 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

295 €/m2 295 €/m2

Pozemok vhodný pre výstavbu viac RD

Reality Brestovec

Pozemok pre rodinné domy | Staromyjavská | 6,827 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite v okresnom meste Myjava. Pozemok je kompak

Publikované: 01.11.2023 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Brestovec

200,000 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný pozemok v obci Bunde na predaj

Reality Chminianska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 575 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 575 m², nachádzajúci sa v tichej a príjemnej

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Chminianska Nová Ves

37,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný rovinatý pozemok v obci Prosné s investičným potenciálom

Reality Udiča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 406 m²

Hľadáte pozemok mimo ruchu mesta, no zároveň s dobrou občianskou vybavenosťou? V tichej lokal

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 02.01.2026
Pozemky na predaj Udiča

32,780 € 81 €/m²

Reality Udiča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 431 m²

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 02.01.2026
Pozemky na predaj Udiča

28,100 € 65 €/m²

PREDAJ: stavebný pozemok 1.310 m2, zastavanosť 35%, Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Marhuľová | 1,310 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkam na predaj stavebný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v obci An

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Andovce

91,900 € 70 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ-INVESTIČNÝ POZEMOK -NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynecká | 2,616 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkam na predaj investičný pozemok s rozlohou 2 616 m², ktorý predstavuje

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 38 €/m²

PREDAJ- KRÁSNY POZEMOK PRI LESE - VOZNICA

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,013 m²

Popis nehnuteľnosti Hľadáte svoje útulné útočisko v prírode? Tento pozemok 2013 m² je obklopený

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

69,000 € 34 €/m²

EXKLUZÍVNE – PREDAJ – POZEMOK ČEREŇANY– 1165 m2

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Farská | 1,165 m²

EXKLUZÍVNE – PREDAJ – POZEMOK ČEREŇANY– 1165 m2 CENA: 55 000 € Pozemok sa nachádza v katast

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Čereňany

55,000 € 47 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V RUŽINDOLE JE NA PREDAJ

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,536 m²

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK PRE -rodinné domy, radová zástavba, malé predajne, menš

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Ružindol

79 €/m2 79 €/m2

PREDAJ - Hviezdoslavov, pozemky s právoplatným územným rozhodnutím

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska ulica | 11,839 m²

PREDAJ - pozemky s právoplatným územným rozhodnutím - obec HVIEZDOSLAVOV Ponúkame na predaj v

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

Stavebný pozemok Rakyta – Devínska Nová Ves 1364 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 1,364 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v lokalite Rakyta (Devínska Nová Ves) o výmere 1

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

350,000 € 257 €/m²

Devínska Nová Ves - 3 pozemky na predaj – Devínske jazero, elektrina, studňa, rekreačný dom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 900 m²

Ponúkame na predaj 3 samostatné pozemky v atraktívnej prírodnej lokalite Devínske jazero (DNV),

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

99,000 € 110 €/m²

Predaj stavebného pozemku, Korňa

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,800 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj dom alebo chatu? Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky v srdci

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Korňa

152,000 € 40 €/m²

Predaj stavebného pozemku, 698 m² v obci Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 698 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Raková na Slovensku, vhodný pre jednotlivcov, ktorí h

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Raková

33,000 € 47 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie