Predaj, lukratívny stavebný pozemok v žiadanej lokalite, Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 1,059 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej a tichej lokalite Sarvaška vo Zvolene. Poz

Publikované: 27.11.2022 Aktualizované: 01.10.2025
Pozemky na predaj Zvolen

249,000 € 235 €/m²

Stavebné pozemky pre rodinné domy, Krásnohorské Podhradie

Reality Krásnohorské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Bývanie v novobudovanej lokalite s pekným výhľadom na hrad a okolitú prírodu len 5 km od okresn

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorské Podhradie

55 €/m2 55 €/m2

Stavebný pozemok, Nadabula

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 471 m²

ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Nadabulej, mestskej časti Rožňavy, k dispozícii na

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

23,550 € 50 €/m²

Pozemok v obci Svatoplukovo

Reality Svätoplukovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,129 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svätoplukove, 10km od Nitry. Výmera pozemku 1129m2, Id

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Svätoplukovo

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok, výmera 1881 m2, obec Brestovany

Reality Brestovany

Pozemok pre rodinné domy | Lovčická | 1,881 m²

Hľadáte domov, ktorý má dušu, priestor aj atmosféru? Predstavujeme vám stavebný pozemok, ktorý

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Brestovany

115,000 € 61 €/m²

Krásny široký rovinatý pozemok pre rodinné domy, Bačkov

Reality Bačkov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,182 m²

Takýto krásny široký pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov sa objaví len raz za čas. Pop

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bačkov

204,918 € 49 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK (658 m2), PANORAMATICKÝ VÝHLAD, LIKAVKA

Reality Likavka

Pozemok pre rodinné domy | 658 m²

NA PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK v obci Likavka pri Ružomberku – 658 m² | Krásne výhľady a budúci

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Likavka

69,090 € 105 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

!!ZNÍŽENÁ CENA!! Pozemky pre výstavbu 25 rodinných domov v Žabokrekoch nad Nitrou *24,50€ / m2*

Reality Žabokreky nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Janka Matušku | 21,692 m²

!! INVESTORI POZOR - ZNÍŽENÁ CENA !! INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemky pre výstavbu 25 rodinných

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Žabokreky nad Nitrou

Info v RK

emme reality | Pozemok na predaj v obci Zemianska Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²

!EXKLUZÍVNA PONUKA! Ponúkame Vám na predaj rovinatý, čiastočne oplotený pozemok v obci Zemians

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

57,000 € 44 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Šelpice - 972m²

Reality Šelpice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 972 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v obci Šelpice, ktorá sa nachádza

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Šelpice

365,000 € 376 €/m²

REZERVOVANY - Stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 2,200 m²

Ponúkame na predaj svahovitý pozemok v obci Trenčianske Jastrabie. Pozemok má rozlohu 2200m2, n

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

40 €/m2 40 €/m2

Stavebné pozemky Rabčice

Reality Rabčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 691 m²

Realitná kancelária LOYAL REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj dva samostatné stavebné po

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Rabčice

Info v RK

STAVEBNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | MOŽNOSŤ VÝSTAVBY 3 RODINNÝCH DOMOV | HORNÝ BAR

Reality Horný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,765 m²

STAVEBNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | MOŽNOSŤ VÝSTAVBY 3 RODINNÝCH DOMOV | HORNÝ BAR Na predaj po

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Horný Bar

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

LEGIS REALITY - Toto môže byť Váš vysnený domov v Starej Myjave - ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Stará Myjava

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Stará Myjava, nachádzajúci sa len pár minút

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Myjava

52,000 €

Na predaj pozemok s krásnym výhľadom na okraji mesta Myjava

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | U Zemanov | 922 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu alebo chalupy,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Myjava

39,990 € 43 €/m²

Predaj - stavebný pozemok, 3.662 m2, Cífer - časť Jarná

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,662 m²

Realitná kancelária RK Realiťáci ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Cífer - ča

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Cífer

Cena dohodou

Predaj - slnečný, stavebný pozemok v tichej lokalite s krásnym výhľadom, 1987 m2, ul. Zuby, Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Zuby | 1,987 m²

Získajte svoje malé "Toskánsko". Priestranný, slnečný na západ orientovaný stavebný pozemok s v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

480,000 € 242 €/m²

Stavebný pozemok v blízkosti mesta Krupina

Reality Čekovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,660 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v o

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Čekovce

44,900 € 7 €/m²

Stavebný pozemok v obci Čekovce

Reality Čekovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,492 m²

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Čekovce

34,900 € 8 €/m²

EXKLUZÍVNE - stavebný pozemok, 1074 m2, Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,074 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Zlatá Idka

110,000 € 102 €/m²

Predám STAVEBNÝ pozemok v KENDICIACH

Reality Kendice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkam vám na predaj stavebný pozemok v obci KENDICE (POD MISALATOVOM) so vstupom z cesty. Poz

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj Kendice

64,999 € 108 €/m²

Nové Mokrance, Stavebný pozemok, 701 m2, všetky IS, slepá ulica, oplotenie z 2 strán, Košice - okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 701 m²

Ponúkame NÁDHERNÝ slnečný pozemok, v novovybudovanej časti NOVÉ Mokrance, v bočnej slepej ulici

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

124,900 € 178 €/m²

Stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,139 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica o výmere 1139m2. Pozemok sa nachádza v tiche

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

355,000 € 312 €/m²

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V MALINOVE – NOVÁ REZIDENČNÁ LOKALITA

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Zelená | 841 m²

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V MALINOVE – NOVÁ REZIDENČNÁ LOKALITA Ponúkame na predaj 4 stavebné

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Malinovo

394 €/m2 394 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie