Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 798 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín. VŠEOBECNE * l
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 841 m²
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc
598,000 € 711 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,326 m²
Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1 326 m² v ob
130,000 € 98 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Biely Potok | 493 m²
AnoReal: Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok v obci Terchová o výmere 493 m² a šírke
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 682 m²
AnoReal: EXKLUZÍVNE iba u nás na predaj ešte 8 stavebných pozemkov pre rodinné domy, ktoré sa n
110 €/m2 110 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 755 m²
V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie PAKTIV s.r.o. ponúkame na predaj dva stavebné pozemky
93,000 € 123 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²
Ponúkame posledné voľné pozemky v súkromnom rekreačnom areáli Jazero Vojka vo Vojke nad Dunajom
1 €/m2/rok 1 €/m2/rok
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 721 m²
Ponúkame vám na predaj dva slnečné pozemky s výmerou 721 m² a 723 m² v obci Veličná, len 7 minú
125 €/m2 125 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 2,656 m²
EDEN Lozorno. Toto je adresa, ktorú si nekúpiš za peniaze. Len za rozhodnutie. Je to miesto,
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 4,589 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Limbachu na Potočnej ul. – výmera 4589 m2 čiastočne rovin
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 635 m²
AKTUALIZÁCIA: začína výstavba prístupovej komunikácie a elektrickej prípojky a prvých rodinných
58,400 € 92 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Levél |
Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1124 m2 v centre obce Levél. Pozemok je rovinatý s pr
56,250 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 674 m²
Znížená cena ! Výstavba sietí a cesty začala. Ponúkame na predaj pozemok so stavebnými povolen
79,900 € 119 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,012 m²
V obci Revišné ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok s výmerou 1012 m², ideálny
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²
Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e
2,646,560 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²
2,646,560 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 800 m²
Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou moderného rezidenčného projektu Bývanie na
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 755 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci
106,990 € 142 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 674 m²
Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 622 m²
Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Gyulu Szabóa | 600 m²
Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj stavebné pozemky v zastavanom území Dunajská
175 €/m2 175 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 1,017 m²
Veľkorysý stavebný pozemok s výbornou šírkou – Cífer Reality BIČIAR Vám ponúka na predaj atrakt
357,990 € 352 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája vidiecky pokoj s výbornou dostupnosťou
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,500 m²
Predaj lukratívneho pozemku v obci Pavlice – 1 500 m² s možnosťou rozdelenia Ponúkame na preda
200,000 € 133 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.