Predaj pozemku - Rudinská 5746 M²

Reality Rudinská

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,746 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 5746 m² v obci Rudinská (okres Kysucké Nové Mest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rudinská

459,680 € 80 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť s jasným potenciálom – Veľká Lomnica, Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,252 m²

Na predaj ponúkame súbor pozemkov o celkovej výmere 10 252 m² nachádzajúcich sa v intraviláne o

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkam na predaj stavebné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 585 m²

Ponúkam na predaj 2 stavebné pozemky v tichej lokalite centra obce Nitrianske Hrnčiarovce o roz

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v krásnej lokalite Malého Dunaja, v blízkosti mesta Komárno

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 801 m2 v novo vznikajúcom obytnom komplexe Lél par

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

50,000 € 65 €/m²

člen NARKS

predaj rodinného domu v Tuhrine

Reality Tuhrina

Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²

Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tuhrina

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj pozemok Veľké Kostoľany 1187m2

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,187 m²

Stavebný pozemok Veľké Kostoľany – ideálne miesto pre váš rodinný dom Vo výhradnom zastúpení s

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

98,600 € 83 €/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky na predaj Častkovce

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

OK Realitné služby Broker Consulting - výhradný predaj Nie každý deň sa objaví príležitosť kúp

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

59,000 € 118 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Slnečný stavebný pozemok (693 m²) s výhľadom na Tatry – nová štvrť IBV Hybe, Peňažné

Reality Hybe

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový rodinný dom alebo rekreačné sídlo s rýchlym prístupom do ce

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hybe

80,000 € 115 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj, Čeľadice, 560 m2

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 560 m²

Na predaj krásny slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite obce Če

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

34,000 € 61 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemky, Lužianky, 60 €/m2

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Lužianky, časť Holotka, len pár minút

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

39,900 € 57 €/m²

člen NARKS

Veľký stavebný pozemok pre 6 rodinných domov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 1,980 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok pre 6

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

129,990 € 66 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebny pozemok so starym RD

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,374 m²

Spoločnosť Broker Consulting a.s. vám prináša jedinečnú investičnú príležitosť – exkluzívny rov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

343,500 € 250 €/m²

člen NARKS

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Jablonec!

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jablonec

119,900 € 214 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²

Nie každý pozemok si zaslúži pozornosť. Tento si ju získa okamžite. Predstavte si miesto, kde

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný stavebný pozemok s výstavbou RD

Reality Zemianske Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zemianske Podhradie

72,000 € 120 €/m²

člen NARKS

Predám pozemok v Dvorníkoch za výhodnú cenu

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

Ponúkam na predaj rovinatý slnečný pozemok s výmerou 545 m² v obci Dvorníky, v zastavanej časti

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

59,990 € 110 €/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky na predaj Častkovce - nadštandardná výmera

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 503 m²

OK Realitné služby – Broker Consulting, výhradný predaj Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

55,330 € 110 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka pozemkov v Poľnom Kesove - Váš priestor pre život v harmónii

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 779 m²

Exkluzívna ponuka pozemkov v Poľnom Kesove - Váš priestor pre život v harmónii Predstavte si m

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

66,000 € 85 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok v Stupave - nad kostolom pod lesom v tichej lokalite

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 792 m²

Ponúkame na predaj krásnu slnečný pozemok o výmere 792 m² v žiadanej lokalite Stupava, nad kost

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

79,900 € 101 €/m²

člen NARKS

Nie každý stavebný pozemok je možné financovať hypotékou. Tento áno. 4548 m², JAROK

Reality Jarok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,548 m²

Na pozemku sa nachádza stavba so súpisným číslom, čo predstavuje zásadnú výhodu – kupujúci nemu

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

pozemok pri Prešove - na predaj

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ Len 5 minút autom od centra mesta Prešov

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

125,000 € 112 €/m²

člen NARKS

Na predaj lukratívne pozemky

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | 990 m²

Ponúkame na predaj lukratívne a veľké pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov priamo v centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Brekov

Reality Brekov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,212 m²

Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa krásny slnečný pozemok len

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brekov

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²

Predstavte si dom v pokojnej, rýchlo rastúcej lokalite len pár minút od Bratislavy. Ponúkame sl

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

99,674 € 122 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie