Lukratívny pozemok na rodinný dom 880m2 Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 880 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lukratívny, slnečný, stavebný pozemok v nov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Senec

215,600 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok – 695 m², Čadca (lokalita u Kyzka)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 695 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

115 €/m2 115 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok /1500m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 1500m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 09.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

26 €/m2 26 €/m2

Stavebný, rovinatý pozemok so všetkými IS /1256m2/ Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | Mlynec | 1,256 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, slnečný, rovinatý pozemok so všetkými inžinierskými

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Terchová

199 €/m2 199 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľká Paka krásny stavebný pozemok na predaj s IS - ZĽAVA

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 501 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok len 20 km od Bratislavy s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

65,000 € 130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok /1416m2/ - Čermany

Reality Čermany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,416 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 416 m² v obci Čermany, okres Topoľčany. Pozemok

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

79,500 € 56 €/m²

Na predaj veľmi pekný pozemok v obci Rudina

Reality Rudina

Pozemok pre rodinné domy | 1,037 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Rudina, situovaný v pokojnej a novovybudovanej štvrt

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Rudina

119,900 € 116 €/m²

Rovinatý, stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi /633m2/ Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 633 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, rovinatý pozemok v čoskoro novobudovanej prímest

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

200 €/m2 200 €/m2

Stavebný pozemok č.2 /1654m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.654m2 v najvyhľadávanejšej, príme

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

140 €/m2 140 €/m2

Stavebný pozemok (918 m2) - Kľače pri Rajci

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 918 m² v tichej a príjemnej lokalite obce Kľače pr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Kľače

99 €/m2 99 €/m2

Pozemok na predaj 274 m2 v centre obce Dubové

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 274 m²

Na predaj pozemok v zastavanom území centra obce Dubové neďaleko Turčianskych Teplíc. -úžitkov

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Dubové

19,180 € 70 €/m²

Pozemok Dunajov 1119 m2

Reality Dunajov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajov | 1,119 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemok v obci Dunajov s rozlohou 1119 m2. Pozemok

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajov

30,000 € 27 €/m²

Exkluzívne v ponuke - pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | - | 913 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

56,000 € 61 €/m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE - POZEMOK LUŽIANKY, MALINOVÁ ULICA

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 1,800 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke KING REAL – Lukáš Mentel Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok o vý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

311,000 € 173 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ OBLASTI KOLTY

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,403 m²

Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci KOLTA o výmere 1403 m2. P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

43,500 € 31 €/m²

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v obci Rokytov okr. Bardejov

Reality Rokytov

Pozemok pre rodinné domy | - | 524 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rokytov v okrese Bardejov. Pozemo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rokytov

23,000 € 44 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | 203 | 1,205 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

47,000 € 39 €/m²

Stavebný pozemok na predaj SVINIA

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 689 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o veľkosti 689m2 za cenu 39.500,-€ v obci SV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

39,500 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 1,911 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany Predmetom predaja je rozsiahly pozemo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

63,000 € 33 €/m²

Stavebný pozemok Kanaš s asfaltovou cestou na predaj.

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hrbom | 807 m²

Ponúkame Vám Exkluzívne na predaj stavebný pozemok vo Veľkom Šariši, časť Kanaš o veľkosti 807

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

98,000 € 121 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 3,823 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

115,000 € 30 €/m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Rišňovce

Reality Rišňovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Rišňovce – ideálny pre výstavbu užšieho rodinného domu! Ponúkame Vá

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rišňovce

52,000 € 80 €/m²

Na predaj pozemok v obci Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | - | 627 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Poľný Kesov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

70,000 € 112 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK - PEČOVSKÁ NOVÁ VES – SABINOV - LIPANY

Reality Pečovská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Na Trubalovec | 1,511 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1511m2 na ktorom sa nachádz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pečovská Nová Ves

129,900 € 86 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie