POZEMOK PREŠOV, ULICA SLÁVIČIA

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Slávičia | 403 m²

Ten moment, keď si uvedomíte, že aj vy sa môžete stať pevnou súčasťou relácie “Slávici na ulici

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

28,990 € 72 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC KAPUŠANY – PREŠOV

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 3,259 m²

To není země, to je zahrádka. …a jestli máš srdce, tak to musíš cejtit. Pri hrejivej spomienke

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kapušany

207,990 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU BYTOVKY,VODÁRENSKÁ UL., PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Vodárenská | 1,077 m²

BENARD reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1.077m2 v Prešove na ul. Vodárenská.

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Pozemok s možnosťou výstavby celoročne obývateľného domčeka

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Fučíkova | 497 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný na začiatku záhradkárskej osady na Veľkom Bysterci s možno

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Dolný Kubín

45,000 € 91 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 496 m²

Exkluzívna ponuka – Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok iba 5 minút od centra Prešova!

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

135 €/m2 135 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Čaka, okres Levice

Reality Čaka

Pozemok pre rodinné domy | 1,373 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Čaka, okres Levice o výmere 1373 m2. Pozemok je rovinatý, s p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na predaj Čaka

25,000 € 18 €/m²

Na predaj: Slnečný pozemok v995m2, v novej lokalite, Nižné Raslavice

Reality Raslavice

Pozemok pre rodinné domy | 995 m²

Na predaj stavebný pozemok 995 m² – Raslavice, časť Nižné Raslavice Ponúkame na predaj pekný r

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Raslavice

67,000 € 67 €/m²

PREDANÉ slnečný pozemok na predaj so stavebným povolením v Rači

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Stupavská | 579 m²

Exkluzívne Vám ponúkam napredaj stavebný pozemok so stavebným povolením na Stupavskej ulici Bra

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok v obci Beniakovce.

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Hľadáte nové bývanie na skok od mesta a pritom v absolútnom pokoji, súkromí, mieste obklopenom

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

Cena dohodou

Kúpime pozemok na výstavbu domu

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Exkluzívne zastupujeme našich milých klientov pri kúpe pozemku, určeného na výstavbu rodinného

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Prešov

Cena dohodou

Predaj stavebného pozemku v centre obce Diakovce.

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,588 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Diakovce, okres

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Pozemky na predaj Diakovce

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Žihárec na predaj

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,944 m²

PINK Reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1944 m

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Pozemky na predaj Žihárec

31 €/m2 31 €/m2

PINK reality Na predaj pozemok 877 m² – Šaľa, ulica Smetanová – ideálny na výstavbu rodinného domu

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Smetanova | 877 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 877 m² v jednej

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Šaľa

138,000 € 157 €/m²

PINK reality Na predaj pozemok v obci Matúškovo okres Galanta

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 981 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v obci Matúškovo okre

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

47,000 € 48 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, KUZMICE

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | Trebišovská | 2,287 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice, vzdialenej 35 km od Košíc. Pozemok sa nach

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

29,990 € 13 €/m²

Na predaj pozemok Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 0 m²

Raymann real ponúka na predaj stavebný pozemok Kostoľany pri Hornáde,ulica Lesná.Rozloha pozemk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostoľany nad Hornádom

Cena dohodou

Na predaj pozemky Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Kosatcová | 17 m²

Raymann real ponúka na predaj veľký pozemok v Košiciach -Vyšné Opátske,ulica Kosatcová. Výmera

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

60 €/m2 60 €/m2

EXKLUZÍVNE! POZEMOK 2579 m2 TRENČÍN - OPATOVÁ

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,579 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2 579 m², nachádzajú

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

179 €/m2 179 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívny pozemok v širšom centre Trenčína – Súdna ulica

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Súdna | 2,877 m²

Na predaj jedinečný pozemok o výmere 2 877 m² situovaný v atraktívnej lokalite širšieho centra

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,500,000 € 521 €/m²

► OD 01.05. ZVYŠUJEME CENY ! - STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE V TOP LOKALITE A KÚSOK OD PRIEHRADY

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

PONÚKAME STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ (rekreačné) DOMY V NÁDHERNOM PROSTREDÍ A VEĽMI LUKRATÍVNE

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 €/m2 90 €/m2

Investičný pozemok v tichej lokalite s výhľadmi 2285 m², T. Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 2,285 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 2285 m² v malebnej obci Turčianska Štiavnička,

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

54,900 € 24 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu rodinného domu v okrajovej časti mesta Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 378 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v Topoľanoc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

73,000 € 193 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Šelpice - 972m²

Reality Šelpice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 972 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v obci Šelpice, ktorá sa nachádza

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Šelpice

365,000 € 376 €/m²

197/19B - Stavebný pozemok RAB 1209 m2 na výbornom mieste

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

CHORVÁTSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka stavebný pozemok o rozlohe 1209 m2 na ostrove Rab, Mundarije -

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj

156,000 € 129 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie