Na predaj stavebné pozemky v Dvoroch nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Dvory | 640 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebné pozemky v obci Dvory nad Žitavou. Nachádzajú sa v

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

59,600 € 93 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 664 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Nachádza sa na novo o

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

115,000 € 173 €/m²

Znížená cena ! Na predaj vyčistený stavebný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Centrum | 1,133 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1133m2, ktorý sa nachádza pri centre v obci Čechy.

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

25,500 € 23 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dedinka

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Dedinka | 887 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza skoro v centre obce Dedinka. POZEMOK -

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

19,900 € 22 €/m²

Na predaj pozemok v širošom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | širšie centrum | 964 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Nové Zámky. POZEM

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

570,000 € 591 €/m²

Znížená cena ! Na predaj invetičný rozsiahly pozemok v obci Pozba

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Pozba | 3,000 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny investičný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Pozba. POZEMOK - vý

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

37,000 € 12 €/m²

Znížená cena - Na predaj stavebný pozemok v obci Trávnica

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Trávnica | 4,635 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj priestranný pozemok, ktorý sa nachdáza na hlavnom ťahu v obci Tr

Publikované: 02.09.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

215,000 € 46 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Podhájska nad kúpaliskom

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska | 515 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Podhájska. Jedná sa o predaj 7 - pozemkov. Možnosť k

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

28,250 € 55 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - Slnečný stavebný pozemok - Olešná - Čadca

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Potôčky | 1,889 m²

Na predaj pozemok v obci Olešná okres Čadca. Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o vý

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Olešná

45,000 € 24 €/m²

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v centre m.č. Záhorská Bystrica v Bratislave IV, so všetkými IS a s právoplat. staveb. povolením na výstavbu RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

297,000 € 417 €/m²

Stavebný pozemok na tri rodinné domy na predaj v Ivanke pri Nitre vhodný aj na developerský projekt.

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 2,082 m²

Stavebný pozemok o výmere 1798 m2 v Ivanke pri Nitre na predaj s možnosťou napojenia na všetky

Publikované: 01.10.2018 Aktualizované: 18.07.2022
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

59 €/m2 59 €/m2

Pozemok v Štitároch s výhľadom na prírodu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pri kaplnke | 500 m²

Predstavte si miesto, kde každý deň začína pohľadom na krásnu prírodu a končí pokojom, ďaleko o

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

39,990 € 80 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok vhodný pre výstavbu viac RD

Reality Brestovec

Pozemok pre rodinné domy | Staromyjavská | 6,827 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite v okresnom meste Myjava. Pozemok je kompak

Publikované: 01.11.2023 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Brestovec

200,000 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Župkov

Reality Župkov

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

1012137 Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v Župkove. Nachádza sa v tichej ulici p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Župkov

39,000 € 54 €/m²

PERFEKTNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE PRIPRAVENÉ NA VÝSTAVBU !

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | 616 m²

V TUreality ponúkame na predaj stavebné pozemmy ktoré sú podľa územného plánu určené na výstav

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jamník

59,000 € 96 €/m²

Poľnohospodárska pôda

Reality Tureň

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 51,035 m²

V obci Tureň, katastrálnom území Zonc predám parcely registra E evidované ako Orná pôda. Celkov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Tureň

549,000 € 11 €/m²

Pozemok s výhľadom na Slanské vrchy, obec Brezina

Reality Brezina

Pozemok pre rodinné domy | 2,200 m²

Predaj pozemku v lone prírody so skvelým výhľadom na Slanské vrchy Tomáš Székely a realitná ka

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Brezina

29,990 € 14 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozsiahly pozemok, Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | 5,800 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemkom v obci Ždaňa, ktorá je od

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

449,000 € 77 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v top lokalite Šíravy

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Tím Reality Zemplín predstavuje na predaj atraktívny pozemok na výstavbu rekreačnej nehnuteľnos

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Pozemky na predaj Kaluža

69,890 € 149 €/m²

Investičný pozemok v obci Snežnica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,118 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a investičný pozemok nachádzajúci sa v malebnom prostredí obce S

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

23,500 € 21 €/m²

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok v Divinke - Žilina

Reality Divinka

Pozemok pre rodinné domy | 744 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 744 m² v atraktívnej, novovybudovanej časti obce D

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Divinka

103,500 € 139 €/m²

Stavebný pozemok, Žilina Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | 1,409 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v novej lokalite v obci Bitarová, vhodný na výstavbu rodinný

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

180,000 € 128 €/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov – Projekt Zelienky, Spišské Podhradie (Sv. Martin)

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Galova | 802 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov s krásnym výhľadom na Spišský hrad a pokojom prírody? V rámc

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Info v RK

RODINNÝ DOM, OBEC VÍŤAZ – PREŠOV

Reality Víťaz

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Ak by sa z vás vďaka bývaniu v obci Víťaz mal stať víťaz… … čím by ste sa stali, ak by ste býva

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Víťaz

46,990 € 41 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie