Luxusný pozemok pre RD v Orlovom na predaj

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,058 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2058m2 (cca 32m x 63m) + podiel na súkromnej prístupovej c

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

225,000 € 109 €/m²

Pripravujeme - Pozemky pre RD - ĽUBEĽA

Reality Ľubeľa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²

Pripravujeme predaj pozemkov pre sedem rodinných domov v obci Kráľovská Ľubeľa. Inzerát je za

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ľubeľa

Cena dohodou

Stavebné pozemky, Pršianska terasa NOVÉ!

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 714 m²

Jedinečný projekt developera ponúka unikátne rezidenčné bývanie s kompletne vybudovanou infrašt

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

213,490 € 299 €/m²

V miernom svahu sa dá naprojektovať krásny dom - Zv. Slatina, Boroviny

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | Boroviny - Krvavník | 991 m²

Predám stavebný pozemok o výmere 991 m2 vo Zvolenskej Slatine, časť Boroviny. Podľa územného pl

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

73,000 € 74 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | Na Záhumní | 1,800 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebno-investičný pozemok o výmere 1 800 m2, ktorý je schvá

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 24.08.2025
Pozemky na predaj Hôrky

200 €/m2 200 €/m2

Krásny široký rovinatý pozemok pre rodinné domy, Bačkov

Reality Bačkov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,182 m²

Takýto krásny široký pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov sa objaví len raz za čas. Pop

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bačkov

204,918 € 49 €/m²

Stavebný pozemok na Liptove, Jamnícka výhliadka 700m2

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás stavebný pozemok v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Pozemky na predaj Jamník

119 €/m2 119 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Liptovská Teplička,okres Poprad

Reality Liptovská Teplička

Pozemok pre rodinné domy | 462 m²

Realitná kancelária Inori ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Liptovská Teplička,okres Po

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Teplička

35,000 € 76 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1043 m² – Klokočov, okres Čadca

Reality Klokočov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,043 m²

Hľadáte pozemok, ktorý je zároveň investíciou do budúcnosti aj únikom z ruchu mesta? Ponúkame n

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.08.2025
Pozemky na predaj Klokočov

40,000 € 38 €/m²

Stavebný pozemok v obci Tušice

Reality Tušice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 615 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu *** výmera

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tušice

40,000 € 65 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v Kittsee

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Na predaj: Stavebný pozemok v obci Kittsee Rakúsko Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj

184,900 € 284 €/m²

FOIT - POZEMOK V ABRAHÁME

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Úzky pozemok? To vôbec nemusí byť problém. Stačí sa na to pozrieť inak. Na predaj ponúkame st

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

78,900 € 83 €/m²

Sokolovce - Pozemok na stavbu rodinného domu.

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 818 m²

ID:25037 Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti obce Sokolovce pri Piešťanoch. Pozemok

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,350 € 75 €/m²

Pozemok na RD, Hôrka-Kišovce

Reality Hôrka

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný pozemok, v územnom pláne obce Hôrka určený na výstavbu rod

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hôrka

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj rozsiahly pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Nové Hony

Pozemok pre rodinné domy | žiadna | 2,535 m²

Na na predaj pozemok v obci Nové Hony o výmere 2535 m2. Na pozemku sa nachádza starší rodinný d

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Hony

16.6 €/m2 17 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky - Moravany nad Váhom - rekreačná časť Striebornica ID:25036

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 635 m²

ID:25036 Ponúkame Vám na predaj pozemky v tichej časti obce Moravany nad Váhom pri Piešťanoch.

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

57,150 € 90 €/m²

Veľkorysý pozemok v obci Krásnovce

Reality Krásnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,023 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu *** možnosť

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krásnovce

Cena dohodou

Stavebný pozemok - Jelenec - Ružová ulica

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 2,885 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu svojho nového domu? Prípadne pokukujete po dobrej investičnej

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 13.08.2025
Pozemky na predaj Jelenec

100,000 € 35 €/m²

FOX - Pozemky so štúdiou na dva dvojdomy, Trnava - Malženická cesta

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Malženická cesta | 1,036 m²

V bezprostrednej blízkosti obchvatu mesta Trnava v napojení na Malženickú cestu ponúkame na pre

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS

ToprealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok v obci Vlky okres Senec

Reality Vlky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 1200 m2, ktorý sa nachádza v katastrálnom uzemí

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Vlky

185,000 € 154 €/m²

P R E D A J - 89000 €

Reality Topoľnica

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 984 m²

PREDAJ – stavebný pozemok, Topoľnica POZEMOK • výmera: 984 m² • tvar: obdĺžnik (šírka 22 m, dĺ

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Topoľnica

89,000 € 90 €/m²

Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1I

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie