Pozemok Ružinov, Gagarinová Mierová 860m² s upi vhodný na polyfunkciu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | 860 m²

Ak hľadáte vhodnú lokalitu pre svoj podnikateľský zámer v ponuke mám aj iné zaujímavé nehnutel

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predám pozemok v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,815 m²

Ponúkam na predaj krásny, slnečný, rovinatý pozemok v tichej lokalite obce Tvrdošovce. Ide o po

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

70,900 € 39 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite – Horné Orešany (480 m²)

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 440 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok ideálny pre výstavbu rodinného domu v obľúbenej obci Horné

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

54,000 € 123 €/m²

emme reality | Stavebný pozemok s projektom rodinného domu, garáže a bazéna – Topoľníky

Reality Topoľníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²

Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 130

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

105,000 € 81 €/m²

emme reality | Stavebný pozemok na predaj v novovybudovanej štvrti vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Tibora Ága | 1,129 m²

Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1129 m², nach

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

99,000 € 88 €/m²

emme reality | Predaj stavebného pozemku vo Vydranoch s rozlohou 1385 m²

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,381 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok situovaný v intraviláne obce Vydrany. Pozemok je

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

117,000 € 85 €/m²

Stavebné pozemky s projektom dvojdomu

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Na predaj sú dva stavebné pozemky v obci Kotrčiná Lúčka, umiestnené v zastavanom území obce, s

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

79,900 € 53 €/m²

Slnečný stavebný pozemok, Dolná Tižina (EXKLUZÍVNE)

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v lukratívnej obci Doln

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

74,900 € 150 €/m²

TOREA - BUDÚCI STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ - PEZINOK, MUŠKÁT

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,048 m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkame na pr

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Pezinok

99,500 € 95 €/m²

člen NARKS

RealityZopos ponúka na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v obci Zubák

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 8,044 m²

RealityZopos ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 8044m2 nachádzajúci sa pri hlavnej c

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 21.06.2024
Pozemky na predaj Zubák

Cena dohodou

Na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 3139 m2, Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 3,139 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný mierne svahovitý pozemok o výmere 3139 m2 v obci Horné Hámre

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

33,000 € 11 €/m²

Predaj stavebný pozemok Divín

Reality Divín

Pozemok pre rodinné domy | Divín | 1,000 m²

Máme pre Vás na predaj stavebný pozemok v katastri obce Divín pri vodnej nádrži Ružiná. Dispon

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 27.03.2024
Pozemky na predaj Divín

110 €/m2 110 €/m2

NOVÁ CENA: Stavebná parcela s chatkou- Veličná 884m2

Reality Veličná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 883 m²

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK S CHATKOU, VELIČNÁ, NA PREDAJ Realitná kancelária Dalmia Vám exkluzívne

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Veličná

129,000 € 146 €/m²

ZNOVA AKTUÁLNE : Posledný voľný pozemok: Stavebné pozemky - Mokraď, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Kocmál | 568 m²

Ponúkame na predaj rovinaté stavebné pozemky s výnimočnou polohou len pár minút od centra Dolné

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Ponuka pozemku na predaj v Mýte pod Ďumbierom v rekreačnej oblasti s možnosťou výstavby.

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 756 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť pozemok v nádhernom rekreačnom prostredí Mýta

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

188 €/m2 188 €/m2

Predaj pozemku v rekreačnom prostredí Mýto pod Ďumbierom.

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 783 m²

Ponúkame na predaj ideálny pozemok pre výstavbu vo vysnívanom rekreačnom prostredí Mýt

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Krásny pozemok priamo na golfe v zabývanej ulici v časti Green Residence

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná | 1,301 m²

Splnený sen – vrátiť sa domov z práce po náročnom dni na miesto, kde sa budete cítiť ako na dov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

300 €/m2 300 €/m2

Na predaj pozemok 470 m2 Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Janovecká | 470 m²

Almonds Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Hrubá Borša. Ide o pozemok v zastavanej ča

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 28.12.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

270 €/m2 270 €/m2

PREDAJ stavebný pozemok 900 m2, Kosorín, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Kosorín

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 11.07.2024 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Kosorín

69,500 € 77 €/m²

PREDAJ, Vyhne - investičný pozemok pre 6 RD, právoplatné stavebné povolenie, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Vyhne

Pozemok pre rodinné domy | Vyhne | 2,494 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

199,500 € 80 €/m²

Pozemok obec Podhradie pri Martine

Reality Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 1. mája | 1,000 m²

Reality Turiec Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v obci Podhradie vzdialenej

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.11.2024
Pozemky na predaj Podhradie

Cena dohodou

Na predaj pozemok v obci Bzovská Lehôtka

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Realitný maklér Ivan Kotrč pod záštitou AUTOREALITY ( i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 5

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

38 € 0 €/m²

Na predaj les v obci Kokava nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Pozemok pre rodinné domy | 158,337 m²

Realitný maklér pod záštitou AUTOREALITY ( i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám pon

Publikované: 11.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

185,000 € 1 €/m²

Predaj stavebný pozemok 2426 m2, tichá lokalita, blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovce | 2,426 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý slnečný stavebný pozemok 2426 m2 v obci D

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

69,900 € 29 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)