Pozemok pre rodinné domy | 741 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v l
99,990 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²
POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr
99,000 € 107 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,360 m²
EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Šuri
55 €/m2 55 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 12,745 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Úľanoch nad Žitavou. Pozemok má celkovú rozlohu 12 045 m2
44 €/m2 44 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 714 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Celková rozloha pozemku je 714 m2. Na po
122,000 € 171 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bojničky | 2,019 m²
Na predaj ponúkame jedinečný stavebný pozemok s výmerou 2019 m2 nachádzajú sa v obci Bojničky.
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pastuchov | 1,298 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v intravi
60,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kukučínova | 1,895 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj stavebné pozemky s krásnym výhľadom - Kysucké Nové Mesto,
98 €/m2 98 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Klokočov | 1,573 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj pozemky pre rodinné domy v obci Klokočov - Úst
33,100 € 21 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 850 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj dva rovinaté pozemky pre rodinné domy Čadca,
104 €/m2 104 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 547 m²
Ponúkame na predaj päť stavebných pozemkov na Lesnej ulici. Sú schválené na výstavbu rodinný
350 €/m2 350 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 1,164 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1164 m2,rozmer 33x35 m v lokalite budúcej výsta
239,000 € 205 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 697 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu na Lesnej ulici. Je pripojené
257,900 € 370 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 4,777 m²
Exkluzívne Vám ponúkame pozemok vo Veľkom Slavkove pod Tatrami. Územným plánom určený pre výsta
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vlková | 1,220 m²
Realitná kancelária KAMZÍK Vám exkluzívne ponúka pozemok na rodinný dom v obci Vlková s krásnym
93,940 € 77 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vlková | 2,296 m²
167,608 € 73 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Švábovce | 623 m²
REALITY KAMZÍK Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok o výmere 623 m2 so všetkými inžinierským
79,000 € 127 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vlková | 1,076 m²
82,852 € 77 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Strážnicka | 11,805 m²
Na predaj: Veľký pozemok na výstavbu rodinných domov v Skalici Ponúkame na predaj veľký pozemo
15 €/m2 15 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Tajovského | 5,370 m²
Pozemok je v súčasnosti na LV vedený ako orná pôda, ale podľa územného plánu je část o výmere 1
19,900 € 4 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trávnica | 1,801 m²
Na prenájom ponúkame stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Trávnica. POZEMOK - výmera poz
75,000 € 42 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,800 m²
Realitná kancelária TRINITY - ponúka na predaj lukratívnu ponuku. Jedná sa o stavebný pozemok v
545,000 € 303 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kolta | 1,400 m²
RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v obci Kolta. Nachádza sa v tichej a kľud
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Veľké Ludince | 1,417 m²
RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Veľké Ludince. Pozemok: - celková ploc
18,500 € 13 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.