Na predaj stavebný pozemok pod Rodinný dom

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | 968 m²

Ponúkame na predaj pozemok v malebnej a tichej lokalite Kotrčiná Lúčka, ideálny pre výstavbu ro

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

Cena dohodou

Jedinečný stavebný pozemok so všetkými sieťami v meste

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Malý Bysterec | 888 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku stavebného pozemku o výmere 888 m2 v lukratívnej časti

Publikované: 24.05.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Na predaj slnečný pozemok s rozlohou 464 m2 v prímestskej časti Žilina – Trnové. Prístup z asfa

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

68,000 € 147 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinných domov v Lučenci 5639 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 5,639 m²

Na predaj je výnimočný stavebný pozemok nachádzajúci sa v malebnom meste Lučenec, časť Malá Ves

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

239,000 € 42 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok 705m2 v Terchovej vhodný na výstavbu

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 706 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová Video: youtube.com/shorts/6hnqG

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

112,960 € 160 €/m²

Slnečný pozemok s krásnym výhľadom

Reality Horná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 1,415 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok, len niekoľko km od okresného mesta Dolný Kubín, ktorý je

Publikované: 13.11.2020 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Horná Lehota

38 €/m2 38 €/m2

Investičný pozemok na budúcu výstavbu rodinných domov v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nad Brehmi | 8,469 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v Dolnom Kubíne. V lokalite hraničiacej s územným plánom

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 14.06.2023
Pozemky na predaj Dolný Kubín

47 €/m2 47 €/m2

Stavebný pozemok so sieťami v Jasenovej

Reality Jasenová

Pozemok pre rodinné domy | Jasenová | 809 m²

Pod úbočím Choča ponúkame na predaj stavebný pozemok určený územným plánom na výstavbu rodinnéh

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 04.10.2023
Pozemky na predaj Jasenová

139 €/m2 139 €/m2

Stavebný pozemok s výhľadom na Prešov a Slanské vrchy

Reality Ruská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 733 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Ruská Nová Ves, vzdialenej iba 8,7 km od

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Ruská Nová Ves

75 €/m2 75 €/m2

Investičný pozemok pre budúcu výstavbu rodinných domov v lokalite Brehy

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Bysterec | 17,624 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v Dolnom Kubíne, ktorý je v lokalite Brehy, hraničiacej s

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

47 €/m2 47 €/m2

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom 859m2 - Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 859 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok situovaný v tichej a vyhľadávane

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Raková

51,700 € 60 €/m²

Na predaj - Pozemok vhodný pre rodinný dom o výmere 600m2 - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Ponúkame na predaj vhodný pozemok určený pre rodinný dom o výmere 600 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

79,000 € 130 €/m²

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 738 m²

Na predaj slnečný pozemok s krásnymi výhľadmi vo vyhľadávanej mestskej časti Žilina – Budatín.

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ, Pozemok vhodný pre rodinný dom 1771m2, Sverepec

Reality Sverepec

Pozemok pre rodinné domy | 1,771 m²

Realitný servis Mansory Vám ponúka na predaj krásny slnečný pozemok vhodný na výstavbu jedného

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sverepec

209,000 € 118 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu domu 733m2 v Obci Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

Na predaj: Pozemok s panoramatickým výhľadom v atraktívnej lokalite Ponúkame na predaj pozemok

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

78,500 € 107 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom v Obci Lietavská Svinná

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,236 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Lietavská Svinná, ideálny na výstavbu rodin

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

148,320 € 120 €/m²

NA PREDAJ, Stavebné pozemky v IBV pre 9 rodinných domov pri termálnom kúpalisku Rapovce.

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | 781 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Rapovce, okres Lučenec – ideálne miesto pre váš nový

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

66,385 € 85 €/m²

Stavebné pozemky vhodné na developerský projekt

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,473 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný stavebný pozemok v rýchlo sa rozvíjajúcej obci Párnica. Pozem

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 25.03.2025
Pozemky na predaj Párnica

49 €/m2 49 €/m2

Slnečný pozemok s rodinným domom v obci Bojná - Malé Dvorany

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Malé Dvorany | 1,957 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok s rodinným domom v obci Bojná -

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 03.03.2025
Pozemky na predaj Bojná

36 €/m2 36 €/m2

Stavebný pozemok v obci Dlhá nad Oravou

Reality Dlhá nad Oravou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 931 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Dlhá nad Oravou, ktorá je vyhľadávaná pre

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Oravou

75 €/m2 75 €/m2

NA PREDAJ, Pozemok 1372m2 v Obci Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 1,372 m²

Na predaj pozemok v Obci Ovčiarsko. Pozemok vhodný na výstavbu rekreačného/rodinného domu. Nach

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

59,880 € 44 €/m²

Arvin & Benet | Výborný investičný pozemok pre výstavbu v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 1,224 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj investičný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, bytového d

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,239,000 € 1012 €/m²

Investičný pozemok v intraviláne 9660 m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 9,660 m²

Exkluzívne - Ponúkame vám na predaj investičný pozemok v Starej Turej - celková rozloha je 9 6

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

79,900 € 8 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m2

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Majdan | 1,001 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok V Horných Orešanoch v časti Majdan. Rozloha pozemku 100

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

75,000 € 75 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Upresniť hľadanie